Pet şişeden sepet yapımı

-

Pet şişeden sepet yapımı
Pet şişeden sepet yapımı. Atmaya kıyamayıp yaklaşık yarım saatte keçe ile kaplayarak sepet haline getirdiğim pet şişe çalışması.
Pet şişenin tabanını kestim öncelikle.
Kalın keçe kumaşımı pet şişenin tabanı ölçüsünde kestim. böylece sepetin kalıplı tabanı olmuş oldu. Sonra fotoğrafta gördüğünüz gibi keçe kumaşı sepet şeklinde diktim, içine bir de mavi astar geçtim, böylece pet şişe görünmüyor içine bakılınca. Keçeden sepetimi daha önce yapmış olduğumu keçeden balık ve balina aplikeleri ile süsledim. Görümün olarak hoşuma giden üstelik kullanışlı bir sepet yapmış oldum. Ama en kıymetli tarafı da bir geri dönüşüm ve değerlendirme işine imza atmış olmam oldu açıkcası bu pet şişeden sepet çalışması ile. Siz de kendinizi iyi hissetmek ve geri dönüşüme katkı sağlamak için evinizdeki şeyleri atmadan önce ne yapabilirim diye bir kez daha düşünün.

1 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
jujutasarim

Her biri benzersiz olan birbirinden eğlenceli ve kullanışlı geri dönüşüm projeleri ve tasarımlar #geridonusum #recycling #DIY #kendinyap #keçe #keçeiğneleme #needlefelting #jujutasarim https://tugcecevikol.com/