Pazartesi, Ekim 24, 2016
Pırıltılı prenses patikler

Pırıltılı prenses patikler

58
Pırıl patik
Pırıl patik

Tığ işi oldukça kolay hazırlanan kareler. 7 oluşan bu patik çok kısa sürede hazırlayabilirsiniz. bloğumdadeğişik renkleri de var.

58 YORUMLAR

 1. ben aslında bu motifli patikleri pek sevmiyordum ama sizinki çok şık ve kibar olmuş ellerinize sağlık. ama bloğunuza girilmiyor tekrar link verirseniz bloğunuzuda gezme fırsatımız olur.

 2. ayrıntıları yarın ekleyebilirim çok üzgünüm ama birazdan yemekli misafirlerim var.hay allah bak gördün mü ilk yazım yayınlandı şöyle doya doya seyredecektim ama kısmet olmadı 2.yazıda inşallah…

 3. selamlar:)patikler çok güzel olmuş elinize sağlık.ilk yazınız hayırlı olsun benim gönderdiğim hala yayınlanmadı onay bekliyor çok uzun sürüyormuş onaylanması sanırım kaç saat oldu hala yayımlanmadı:))

 4. Huzurlu kedinin blogu buradaCanım link eklemek için bir kelime yaz (örneğin; burada, şurası) sonra o kelimeyi seç ve link yazan yere tıklayıp istediğin adresi (linki) yapıştır.Ay yazmayı unutmuşum patiği çok sevdim bende yapıcam bana ne bana ne :))

 5. embir kırmızı yazdığın buradayı tıklıyorum aradığınız sayfayı bulamıyoruz yazısı çıkıyor. yaptığın bir örnekmiydi sadece.

 6. yok canım şöyle oldu ben huzurlukedinin yazdığı blog adresini kopyaladım şimdi baktımda o www yazmış ondan hata veriyor http:// yaptım başını düzeldi :))

 7. ay çok teşekkür ederim annaneme ve anneme sipariş verdim bana yapacaklar siz zahmet etmeyin zaten annanem klasik patik örmelerine başladı salona ne zaman çorapsız gitsem ayağıma giydiriyor :)

 8. bi haftasonu huzur içinde dağa bayıra çıkalım, yürüyelim, sucuk ekmeği gömüp temiz hava teneffüs edelim dedik döndüğümde hemencik düzeltme olayında buldum kendimi..efendim bundan sonra haftasonları marifete girmek yasaklansın diye düşündüm..biraz kendimize, biraz eşe dosta aileye vakit ayırmalı..en azından haftasonu 1 gün rutin dışı bir faaliyet yapmalı, doğaya göz kırpmalı hatta sırnaşmalı accık :)peki patikler? evet onlara dicek kelam yok :)

 9. Bilgisayar başında geçen zamanı dozunda ayarlamak gerektiğine katılıyorum saatoniki dışarıda akıp giden bir hayat var…Bir yandan da bilgisayar ve internet sayesinde dünya avucumuzda,çok şey görüyor öğreniyoruz…:)Son günlerde benimde çok düşündüğüm birşey…Planlar yapmak ve uygulamak.Zamanı daha iyi kullanabilmek…

 10. güzel patikler…pek bi kokoş ve havalı olmuş…çok da basit bir model ama bu patikler çok dayanıksız oluyor…ilk yollanan çalışma:) hadi bakalım hayırlı olsun…

 11. haftasonu 1 gün rutin dışı bir faaliyet yapmalı, doğaya göz kırpmalı hatta sırnaşmalı accık

  istanbulda olupta mamma mia müzikalini kaçıran oldu mu ?

 12. teşekkürler,sarı patiklerin ne güzel annenin eline sağlık.anneni hiç kırma onu hep mutlu etmeye çalış,inan bana hayatta telafisi olmayan tek şey annenin kalbini kırmak.ben annemi çok seviyorum.Allah hepimize uzun uzun ömürler versin…

 13. asmunikal çok tatlısın.nhrmrl sana da çok teşekkür ederim.asmunikalı kızdırayım azıcık.Bu ayaklar seninse biraz tombuluz sanki azıcık???

 14. sağlık için dikkat etmenin dışında tombiş olmak güzeldir bence.ben 31 yıllık hayatım boyunca bana zayıfsın diyenler şimdi çok kilo almışsın diyorlar bu millete de bir şey beğendirlmez zaten.

 15. ya annemle gym’e başlıcaz… gençken bir problem çıkmıyor ama bir 10 – 15 sene sonra hem daha çok kilolanıp hem hastalıklara davetiye olucak. 22 yaşındayım daha da geç olmadan bir 10 – 15 kilo versem güzel olucak…

 16. YERİM BEN SENİN O ToMBİK AYACIKLARINI ….hem 35 numaraya ayakmı diyorsunuz yaaa şöle benim gibi 38-38,5 giyeceksiniz ki tam olacak .))))

 17. .Fakat kurdele ile kesinlikle bambaşka.

  evet kesinlikle…gecikmiş bir hoşgeldin de bendentorun sevmek ve çarşı,pazar gezmekten buraya çok uğrayamadım da

 18. teşekkürler.ben zaten hep varmışım gibi düşünüldüğünden hoşgeldine gerek kalmamış.ben torun sevemem heralde henüz çocuğum yok yetişemem o nesle sanırım:(

 19. dün gece oturdum denedim ama arkadaşlar benim ayaklarda bir gariplik var herhalde motifi 3 sıra yapınca büyük oldu, 2 sıra yapınca küçük oldu. her numara tığı denedim.

 20. baaaak gördünmü ne dikkatliyim huzurlu kedi senin yeni olduğunu hemencecik fark ettim.(bir önceki bu nedir yazısında yorumum var ) o yorumdan sonra burada devametmiş gibi oldum ama neyse hoşgelmişsin arkadaş.ben pek sık gelemiyorum buralara arada sırada da olsayorum yazmadanda edemiyorum. biraz gevezeyim galiba:)))bu patikler ok güzel olmuş. kayınvalidem de bana örmüştüama ben evde hep acele acele iş yaptığımdan kaç kez ayağım parkede , holde kayıp güüümmm diye düştüm.(bilmem valla çanağı kırayım diyemi yaptı günahı boynunahoş beni pek sever diye bilirim ama)artık giymiyorum.ama renk ve o kurdela ile çok güzel duruyor seninki ellerinesağlık dolaşırken dikkat et emi

 21. muhteşem birşey bayıldım biliyorum çok nbasit bir motif ama sayılarını ayarlayamamaktan korkuyorum bana yazarsan çok mutlu olurum ii günlerde giy

 22. belki marka vericem diye kızacaklar ama birebir yapman için veriyorum.Bu kahve ip feza-sunshine.tığ 3 1.77 zincir çekip daire yapıyorsun.sonra 2 zincir çekip 3 tane 2li trabzan yapıyorsun.2 zincir çekip tekrar 3 tane 2 li trabzan böyle devam…olmazsa ayrıntıları yazarım.

 23. Maaşallah yorumlara :)sayfa in in in tükenmedi :)a.s boncuğa sylerim ilk fırsatta ,paticikler pek hoş ipinden mi ayaktan mı,örgüden mi çözemedim aynısından bende yaptım ama yok bu kadar kibar durmuyor.ellerine sağlık.

 24. ahh canimm güsel kedim benimm :) seni burda da bulmak ne güsel ne ho$ ne tatlii ,öpüorum senii yumusak yumusakk :) grip ya hani ondan ole dedim sana gecmesin die :)