Pembe kıyafetli Tilda bez bebekler

-

pembe-elbiseli-tilda-bebek-oyuncak-modelleri
Pembe elbiseli Tilda bebek 7 yaşındaki küçük bir kız için dikildi. Piyano çalmaya ve ayıcık oyuncağı ile oynamaya bayılırmış minik kız. Ben de elinde piyano tutan peluş ayıcık oyuncaklı bir Tilda tasarladım. Pembe kıyafeti, tabanı 6 cm olan minik sandaletleri, çiçekli şapkası ve açık kestane renk peruğu ile zarif bir hanımefendi ortaya çıktı.
Diğer Tilda bebek ise yeşil Converse ve pembe tütü etekli daha spor bir model oldu. Yeşil puantiyeli ceket, aynı detayla tamamlanmış şapka ve metal çanta ile bebeği detaylandırdım. Tilda’nın yüksekliği 43 cm.

pembe-elbiseli-tilda-bebek-oyuncak-modelleri-2

pembe-elbiseli-tilda-bebek-oyuncak-modelleri-3

pembe-elbiseli-tilda-bebek-oyuncak-modelleri-5

pembe-elbiseli-tilda-bebek-oyuncak-modelleri-7

pembe-tutu-etekli-tilda-bebek-ornekleri

pembe-tutu-etekli-tilda-bez-bebek-ornekleri-3

pembe-tutu-etekli-tilda-bez-bebek-ornekleri-4

pembe-tutu-etekli-tilda-bez-bebek-ornekleri-5

pembe-tutu-etekli-tilda-bez-bebek-ornekleri-6

pembe-tutu-etekli-tilda-bez-bebek-ornekleri-7

pembe-tutu-etekli-tilda-bez-bebek-ornekleri

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın