Pazartesi, Ekim 24, 2016
Plastik şişeden dikiş makinesi – 2013 yılbaşı yarışması

Plastik şişeden dikiş makinesi – 2013 yılbaşı yarışması

72

geri dönüşüm

Plastik meyve suyu şişesinden dikiş makinesi yaptım. Şöyle:

 • Yapılışında iki şişenin de yarı kısmını kestim. Bir tanesinin alt kısmı yarım ay şeklinde kestim.
 • Kestiğim kısmı yatay olarak kullanıp diğerine yerleştirdim.
 • Daha sonra uzun tek ucu sivri çubuğumu makinemin boyutlarına uygun olarak üç parçaya böldüm.
 • İğne bölmesine, ip yerleştirme bölmelerine sabitledim.
 • Yan kısımdaki el tekerleğini ise süngerden portakal dilimleri şeklinde keserek yerleştirdim.
 • Makinemi siyah renk ile boyadıktan sonra üzerine gümüş rengi motif uyguladım.
 • El tekerleğimi de gümüş rengi yaldız ile boyadım.

Beğenirsiniz umarım :)

geri dönüşüm

geri dönüşüm

geri dönüşüm

geri dönüşüm

72 YORUMLAR

 1. gercekten bayıldım harıka olmuş…bu calışmalardan favorım delişibunlar ın pet şişeden kavuguydu…..ıkıncı favorımde kesınlıkle bu calışma oldu :))

 2. Bu nasıl ince bir zekanın eseridir :) Bu nasıl gelir insanın aklına :) Bu sorulara cevap bulamıyorum beynim tıkandı :) Süpersin brnnyvz :) Farklı tarzını ve zekanı konuşturmuşsun vesselam…

 3. aman da amaaaan şenaycım ne güzel yorumlar bunlar havalara uçtum:D çoooooook teşekkürler dikiş diken makine yaparsam:))))) sanada yollarım dikişteki muhteşem marifetlerini sergilersin:D

 4. sevgili deliisibunlar:) destekleriniz, beğenileriniz için sonsuz teşekkürler güzel yorumunuzla mutlu ettiniz beni hayırlısı olsun inş.:))

 5. brnnyvz , çalışmanızı çok begendik :) Facebook profillerimizde paylaşıyoruz. 1.’liğin size yakışacağını düşünüyoruz :) Ellerinize, emeklerinize sağlık olsun ;)

 6. :) CONGRATULATIONS :) evettttt hakikaten zehir gibi bir çalışmaydı ve herkesin damaklarında o keskin tadı bıraktı yaktı da yaktı topladı oyları :) Tü tü tü maşallahhhh farklı çalışmaların kadını elllerine sağlık :)

 7. buradan da kutlayayım, başka nerde varsa ordan da kutlayayım :) tebrikler, sanki işi ben yapmışım da ben brinci olmuşum gibi sevindim, çünkü gördüğümde baybaybayıldım :) sonuçta dikiş makinesi hem de nerden nereye :) maşaALLAH tekrardan :)

 8. Biraz daha vakit olsaydı belki çalıştırabilirdin de bu geri dönüşüm çalışmanı :)) Yürekten tebrik ederim, iyi günlerde kullan hediyelerini…