polardan yatak örtüsü diktim(elimde)

-

gelinliğimin eteklerinde ki damlacıklar. öncelikle merhaba.. gelinliğimin eteğindeki damlacıkları söktüm.(gelinlik birdaha giyilmeyeceği için değerlendirmek istedim.ama sadece 2 sıra damlacık söktüm) günlük yatak örtüm yoktu.

gelinliğimin eteklerinde ki damlacıklar.

çok cafcaflı örtüm vardı.bir tanede pike denilen annemin diktiği sermeye kıyamadığım cicik(benim tabirimce şirin) bir örtüm var. bende pazardan 15 liraya polar aldım.ancak grisini bulabildim fakat eve gelip yatağa serdiğimde yanlardan hiç sarkmadığını görünce ağlayacaktım. zira 2 kez gidip geldim pazara. bir önceki aldığımda olmadı ve geri götürmüştüm. neysee.. düşün düşünn bu fikri buldum.. resimlerle anlatmaya çalışayım..

DAMLACIKLARI ÖRTÜYE İĞNELEYİP ELİMDE DİKTİM
DAMLACIKLARI ÖRTÜYE İĞNELEYİP ELİMDE DİKTİM
BAKTIM DİZİME SIKIŞTIRIP DİKMEK KOLAY OLMUYOR,YATAĞA SERİP DİKTİM.
BAKTIM DİZİME SIKIŞTIRIP DİKMEK KOLAY OLMUYOR,YATAĞA SERİP DİKTİM.
BAKTIM FENA OLMAMIŞŞ
BAKTIM FENA OLMAMIŞŞ
SON HALİ...
SON HALİ…

nasıl olmuş ? yastığı nasıl yaptığımıda bir sonraki yazımda anlatacağım. hoşça ve emekle kalın.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
alaca91

Cıvıl cıvıl,her olumsuzluktan iyi bir yön çıkartan,biraz duygusal biraz pollyanna,biraz agresif,biraz çocuksu,çokta eğlenceli,taklitçi,komik..

10 yorum gelmiş

  1. mavisofra

    kendimi gördüm sende biliyomusun alaca pes etmek yok olana kadar ugraşıyoruz bence heryeri sevgi ve emekle dolu bu odanın o tül sandalye örtün yastıklar hepside senin emegin ve sen yaptıgın için hepside çok güzel bende polardan bir örtü yapmıştım bulabilirsem linkini eklerim örtünün aynısından bulursan belki yastık yaparsın

Bir Cevap Yazın