Cumartesi, Ekim 22, 2016
Polimer Kilden kıvrımlar

Polimer Kilden kıvrımlar

9

Uzun süre ilham fukaralığı yaşadıktan sonra, İlham amca nihayet geldi. Torbasından kıvrımlar çıkarttı verdi. Gitmesin diye neler yapıyorum bilseniz. Gece uyku filan kalmadı.Hoşunuza gittiyse blogumda daha çok var. Beklerim.Bir de şu imzamdaki link sorunu hallolsa. Sevgili nalana çok ilgilendi, ama olmuyor bir türlü. Linke tıklayınca 10marifetin ana sayfasında gidiyor. Aylin Hanım imdat.

9 YORUMLAR

  1. vayy süper olmuş bencede insan bir şeyi çok istekler yapınca gözüne hiçbirşey görünmez olur hele birde yaptıgı el emegi hoşuna giderse degmegin keyfine

  2. Off offf off, boşverin uyumayın, şu dönemde uyuyup ne yapacaksınız ki?Gelmişler işte devamı da gelsin inşallah ve çok güzeller…Özellikle o turkuaz varaklı ya bayıldım,çatlatmalarla harika olmuşşş

  3. Halâ düzelmedi mi ayol sahane,bizzatilgilenecekti.Bende 3 gün imza meselene kafayı taktım ama uykum kaçmadıçünkü:)yimbeşlik laroxil adamı pamuk gibi yapıyor:))

  4. Yok öyle düşünme Nihalciğim.Pillinin bünyesinde bir çok site var.Bir şeyler bozuldu mu yapılması zaman alıyor.Ayrıca da shane’ burayı ayrıca sever ve benimser.Mailin ya gözünden kaçtı ya da henüz bakma fırsatı bulamadı.Küçük çocuğu var .