Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Polimer kilden romantik çift figürü

Polimer kilden romantik çift figürü

12

Polimer kil
Merhaba 10marifet’çiler! Özel sipariş üzerine yaptığım romantik çift figürünü paylaşmak istedim sizlerle :) Bütün detaylar siparişi veren beyin isteğine göre yapıldı, karakterler de çiftin karikatürize edilmiş halleri. Özel bir güne yetiştirebilmek için çok çalıştım ama değdi kanaatindeyim ^^

Polimer kil
Figür tel ve alüminyum folyo armatür üzerine polimer kilden yapıldı. Detayları akrilik boya ile boyadım, bazı kısımları parlak, bazı kısımları yarı-parlak vernikle vernikledim. 8-9 cm uzunluğunda, oldukça ufak bir sabır testi kendisi :)

Polimer kil
Daha fazla fotoğraf ve bilgi için lütfen böyle buyrun: Kilpi Design :)

12 YORUMLAR

  1. Oyyyyy nasıl düşünceli erkekler vaaaaarrrr :) Sizin yeteneğinizi hiç söylemiyorum bile, bu kadar küçük bir objede böylesi ince bir çalışma,,, mükemmel…. Evlenme falan mı teklif edecekti çocuk acaba :) Kesin kabul edilir kesiiiinnn :) Bir erkek sizi bulacak bana böyle böyle birşey yap diyecek falan :D Kabul edilmeyi hakediyor :) Birde siz döktürmüşsünüz kız da etsin artık :)

  2. erkeğin bu halini gerçek hayatta göremediğimiz için ancak polimer kil versiyonuna bakabiliriz çok muhteşem olmuş :) pinokyadaki gibi bir peri gelsin sihirle bu erkeği insan yapsın başka türlü gerçek hayatta mümkün değil bu diz çökmüş romantik erkek :) çökertme halk oyunu oynadığı zamanlar hariç mümkün değil diz çökmez türk erkeği nerdeeee :)

  3. süper bişi olmuş zulal dikkatini çekerim sipariş veren erkekmiş :) var var böle erkeklerde var da kime denk gelir tatışılır :) sen böle irini bekleme gene de :)

  4. Cok tesekkur ederim guzel yorumlariniz icin :-) Ever, siparisi veren bir bey, yani boyle erkekler de var sayilari az olsa da :-) Senay Hanim evlilik teklifi degil de yildonumu gibi bir sey saniyorum, bu boyle olunca evlilik teklifi artik nasil olur beyimizin ben dusunemiyorum :D

  5. Senay hanim henuz evlilik yok, ogrenci ciftimiz, iliski yildonumu, tanisma yildnumu gibi bir sey saniyorum :-) O yuzden dedim evlilik teklifi olsa nasil olacak diye :-) Tugba Hanim, facebook sayfasinda duyurdum talihlileri, facebook.com/kilpidesign adresinden bakabilirsiniz. Tabii daha renklendirmesi ve birkac degisiklik yapilmasi laxim, biraz isi var, onun da tamamlanmis halini yakinda gorebileceksiniz yaz okulunu atlatabilirsem :-)