Polimer kilden Yüzüklerin Efendisi temalı aile portresi

-

Polimer kil biblolar
Merhaba sevgili 10marifetçiler! :)
Okul ve mezuniyet telaşına girdiğim şu dönemde yeni bir şey yapmaya pek bir fırsat bulamadım, hala daha yapılacak siparişler, verilmiş sözler var. Bana kalsa bütün gün kil mıncırırım ve umarım bu hayalim bir gün gerçek de olur ama şimdilik çalış kilpi çalış :)
Neyse, sızlanmak ve sessizleşmek yerine sizlerle son yaptığım figürü paylaşayım, şimdiye kadar en sevdiğim figür olabilir kendisi, Yüzüklerin Efendisi aşkım bir başka :)

Polimer kil biblolar
Yine sipariş üzerine yaptığım ve hakikaten çok uğraştığım bir figür; her şey elde ve polimer kil başta olmak üzere farklı malzemelerden yapıldı. Anne Arwen, baba Aragorn, ufaklık da Hobbit şeklinde. İtiraf ediyorum, favorim ufaklık :)

Daha fazla fotoğraf ve detay için şöyle buyrun lütfen: Kilpi Design ;)

Polimer kil biblolar
Çok daha fazlası için: blog ve facebook sayfası ;)

14 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    sevgili shane, ne güzel yazmışsınız ve aynen katılıyorum, sevgili kilpi adınızı duyduğumda aklıma polimer kil geliyor ya da kille yapılmış bir şey gördüğümde aklıma siz geliyorsunuz, çalışmalarınız harika ve bakmak zevk veriyor, elinize sağlık…

  2. Avatar photo

    Kilpiiiiiiiii yine özenli yine ayrıntılı bir çalışma… Vallahi taktire şayan işlerin, az yapıyorsun başka işlerle uğraşmakta killerinle uğraşamıyorsun ama bak yaptınmı da tam yapıyorsun kuzum vallahiiiii :)

Bir cevap yazın

Avatar photo

polimer kil delisi, fimo egitmeni, cicegi burnunda psikolog, rahat duramayan hobi insani