Salı, Ekim 25, 2016
POLYESTER TEPSİ

POLYESTER TEPSİ

2

Ham polyester tepsi üzerine farklı bişeyler yapmayı istiyordum.bu mozaik taşlarını da kuzen getirmişti sen kullanırsın diye(bu aralar millet kurtulmak istediği her türlü artık malzemeyi ban kakalamaya başladı.abartılıyor gibi geliyor ama neyse.mozaik taşlarını tutkalla yapıştırdım.

kuruyunca derz çektim bu arada elimdeki derz hiç iyi değildi ama bişey başlayınca bitecek ya gidip iyisini almak yerine hemen bitmesi için eldekini kullandım mecburen.kuruyunca derz yaldız yaptım ama kurumadan da azıcık sildim.derzlere vernik ve bitti:))

burada

Paylaş
alanay
Bir eş ,anne ve eğitimciyim...Çocukları çok seviyorum ve hayvanları.doğa ise özlemim...Günlük rutinimin dışında en büyük zevkim üretmek.el sanatları ve resimle uğraşıyorum.burada zamanla çalışmalarımı sizlerle paylaşacağım...yorumlarınızı esirgemezsenişz sevinirim...

2 YORUMLAR

  1. bırak sana vermeye devam etsinler:) bak ne kadar güzel değerlendiriyorsun… blogunda gördüğümde de çok beğenmiştim… ellerine sağlık canım…

  2. Bu tarz çalışmaların yapıldığı fikrini bu sitede görmüş ve yapmaya niyetlenmiştim açıkcası; hatta sehpa üzerine düşünüyorum.. Sadece tam olarak nasıl yapıldığını ve nasıl malzemeler almam gerektiğini öğrenmem lazım. Bu çalışmada çok güzel olmuş, ellerinize sağlık olsun.