Ponpon hayvanların böylesini gördünüz mü?

-

popon oyuncak
Ponpon hayvanların hepsi çok tatlı oluyor ama bunlar çok daha tatlı olmuş. Hepsi daha da gerçekçi. Bu bana ponponun sadece yuvarlakla sınırlanmadığını gösterdi. Onları keserek çok daha iyi şekiller elde edebiliriz.

popon oyuncak

Ponpon fare

popon oyuncak

Farklı aksesuarlar da ekleyerek hayran olunacak bir eser yaratabiliriz. Bunlar biraz keçe iğneleme gibi gözüküyor. Ama değil sadece ip ve makasın bir araya gelerek oluşturduğu harika ponponlar. Daha fazla örneği ve civcivin yapılışını burada bulabilirsiniz. Ben de yakın zamanda bunlardan denemek istiyorum.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
little.marifet.ece

Merhaba,ben Ece! Aslında burada benden küçük biri var mı bilmiyorum. En küçük olmakla birlikte en acemi olanınızım. Gelecekteki evimde sanat atölyesine benzer bir odam olacak. Ve her çeşit el işi yapacağım. Keçe, polimer kil, minyatür... Daha çok şey öğrenmek için buraya katıldım. 13 yaşındayım ve bu siteye bayılıyorum. Gerçi okul ve dershane dolayısıyla yapmak istediğim çoğu şeyi yapamıyorum ama yaptıkça paylaşacağım. Arkadaşlarım kibar, güvenilir, akıllı, sorumlu ve yardımsever olduğumu düşünür. Daha fazlası için hobilerim: piyano çalmak, şarkı söylemek, deneme yazmak, okumak, kompozisyon yazmak,okumak, yazılarımda söz sanatlarından yararlanmak, merak etmek ve araştırmak, resim çizmek, şeker, kek, kahve fotoğraflarına bakmak, doğada gezmek, içinde karton, makas, boya vb. olan her şey... Evet, çok garip hobilerim vardır. Çok konuştum ama en sevdiğim renklerin mavi,yeşil ve şeker pembe, sevmediğim renklerin de gri ve kahverengi olduğunu söylemezsem içim rahat etmeyecek. Vaktinizi ayırıp bunu okuduğunuz için çok teşekkür ederim ^_^ <3

1 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın