Salı, Mayıs 23, 2017

PONPONCUKLAR

14
kiraz anahtarlık
kiraz anahtarlık
ponpon bey
ponpon bey
bay tırtıl
bay tırtıl

sevimli pompiş pompiş ponponcuklar. ne kadar şekerler değil mi? peki bunlardan anahtarlık ya da tırtıl yapmaya ne dersiniz? ya da aklınıza ne gelirse..çanta süsü, kolye, küpe..ama ben ponpon yapmayı bilmiyorum diyenleri de düşündüm. işte ponpon nasıl yapılır burada

ponponcuklar

14 YORUMLAR

 1. o kadar üzülme tutkum bu kadar üzülecek birşey yok ikinci linkide yorumuna ekledin oldu bitti mutlaka bir yerde birşey yapmayı unutyorsundur alışırsıııııııııın:DDDve çok ciciler bu ponponlarçantacı o sarı anhtarlıklara bende bayıldım :)

 2. asyayaren diyor ki;o kadar üzülme tutkum bu kadar üzülecek birşey yok ikinci linkide yorumuna ekledin oldu bitti mutlaka bir yerde birşey yapmayı unutyorsundur alışırsıııııııııın:DDDve çok ciciler bu ponponlarçantacı o sarı anhtarlıklara bende bayıldım :)

  doğru , kusursuz olacak diye bir kaide yok değil mi?

 3. pis tıytıy kaka tıytıy yapyaklayımı yedin kıtıy kıtıy halam bize küçükken böyle bir şey anlatmıştı o gelgi aklımapaylaşım için teşekkürler :=)

 4. pis tıytıy kaka tıytıy yapyaklayımı yedin kıtıy kıtıy

  anneme söylersem seni…………….devamıda var onun :dpis pis sırıtan smiley

 5. Asmunikal diyor ki;yapmasını en sevdiğim şey… teşekkürler paylaşımınız için tutku34 hanım.

  bi dakika bi dakika tutku hanım mı? heh heh hee yaşımı bilmiyorsunuz sanırım ben pazartesi günü 15 yaşında olacağım

 6. olsun tutku34 hanım hadi ben kadın değilim desen evet hanımı yanlış demişim derim. :) ama anladığım kadarıyla kadınsınız hanımsınız.