Portreleri karakterlere dönüştürdük – dijital resim

-


dijital resim çalışmamızdan bir örnek. Sen de farklı bir hediye veya tasarım düşünüyorsan tam olarak doğru yerdesin. Fotoğrafını gönderiyorsun ve biz seni çizim halinde karaktere dönüştürüyoruz. Tamamiyle el emeği ve özel çizimler yaratmaktayız. Sadece portre tasarımlarıyla sınırlı değiliz, özel gün kutlamalarınızda veya organizasyonlarınızda kullanmak istediğiniz görseller için de özel tasarımlar yapmaktayız. Gelin adaylarımız pek şanslı bu konuda çünkü istedikleri davetiye tasarımlarıyla her zaman yanlarındayız. Doğum günü kutlamalarında da çocukların en çok sevdiği çizimlerle onların yanında olmaktan keyif alıyoruz.
Peki nasıl oluyor bu tasarımlar dediğinizi duyar gibiyiz :) Tasarımlarınızı nasıl oluşturduğumuzdan bahsedelim birazcık.

-Çizimini istediğiniz görsele karar verdikten ve fikirlerinizi öğrendikten sonra konsept, renk seçenekleri ve detaylar hakkında tasarımın ilk aşamasını oluşturuyoruz.

-Bu aşamada hem fikir olduktan sonra çalışmanın taslak halini oluşturup sizinle paylaşıyoruz ki hem siz çalışmanın nasıl gittiğinde haberdar olun hem biz sizlerle daha iyi iletişim kurmuş olalım istiyoruz.

-Taslak çalışmanın ardından karar verilen renk ve detaylarla birlikte çiziminiz son halini alıyor.

-Çalışmalarımız dijital ortamlarda, tasarım programları kullanılarak hazırlanıyor ve istediğiniz boyutlarda baskı alabiliyoruz. Standart baskı boyutumuz A4’tür.

-Ürünlerimizi ister dijital orijinal boyutta veya kargo ile gönderim yapıyoruz.

Profilden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

El emeği tasarımlar yapan bir ekibiz. Eğlenceli ve hediye arayışlarınızda marjinal çalışmalar için sürekli fikirler üretmekteyiz. Özel tasarım ihtiyaçlarınız için bizimle mutlaka iletişime geçiniz :)