Poşet çaylar burayaaa!

-

kutu süsleme
Dün akşam iftardan sonra mideye indirdiğimiz çikolataların kutusunu gece elimde evirip çeviriyordum ki, ne yaptım dersiniz? Ahan da bunu :) Ama yapım aşamalarını gece gece çekim iyi olmaz diye çekmedim. Aslında güzel gözlerinize kıyamadım :) İşte ben bunu yaptım dün gece, nasıl olmuş ?

kutu süsleme
Şimdi kayınvalideciğimin kokulu çaylarını bekliyor kendisi :)

10 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  tabi çikolatanın verdiği enerjiyi kullanayım dedin iyi de yaptın çok kullanışlı bir kutu, güle güle kullansın kayınvaliden :) allah muhabbetinzi bozmasın kayınvalidenizle efendim :) canım çay çekti be ya ;)

 2. deliisibunlar

  çok değerli arkadaşlarııım, :)))) saolun varoluun,sayfamı renklendirdiniz.Tatlı yorumlarınız içindeee aaayrıca teşekkürler:)) aslında sonradan düşündüm de, bu kutuyu sena nın takı ve toka kutusu mu yapsam acaba? siz ne dersiniz?

 3. brnnyvz

  ne de güzel olmuş uğur böcüklü bu kutudan çay içene uğurlar gelsin diye mi uğur böceği koydunuz bayıldım çok tatlı olmuş :)

 4. deliisibunlar

  nesin nesin nesin? kesme-biçme,kalama üstâdıı:))
  bmnyvz, aslında güzel bir düşünce ama ben de oluşmamıştı:))) benimkisi sadece gece gece evdeki imkânlardan faydalanma durumu oldu:))))) yorumunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
deliisibunlar

Merhaba, Mesleği anaokulu öğretmenliği olan ama çocukları doğduktan sonra prof. anne ve ev kadını olmuş şimdilerde el becerisi isteyen ürünlere tekrar sarılmış olan bir bayandır :))

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...