Pazartesi, Ekim 24, 2016
Poşet çaylar burayaaa!

Poşet çaylar burayaaa!

10

kutu süsleme
Dün akşam iftardan sonra mideye indirdiğimiz çikolataların kutusunu gece elimde evirip çeviriyordum ki, ne yaptım dersiniz? Ahan da bunu :) Ama yapım aşamalarını gece gece çekim iyi olmaz diye çekmedim. Aslında güzel gözlerinize kıyamadım :) İşte ben bunu yaptım dün gece, nasıl olmuş ?

kutu süsleme
Şimdi kayınvalideciğimin kokulu çaylarını bekliyor kendisi :)

10 YORUMLAR

  1. tabi çikolatanın verdiği enerjiyi kullanayım dedin iyi de yaptın çok kullanışlı bir kutu, güle güle kullansın kayınvaliden :) allah muhabbetinzi bozmasın kayınvalidenizle efendim :) canım çay çekti be ya ;)

  2. çok değerli arkadaşlarııım, :)))) saolun varoluun,sayfamı renklendirdiniz.Tatlı yorumlarınız içindeee aaayrıca teşekkürler:)) aslında sonradan düşündüm de, bu kutuyu sena nın takı ve toka kutusu mu yapsam acaba? siz ne dersiniz?

  3. ne de güzel olmuş uğur böcüklü bu kutudan çay içene uğurlar gelsin diye mi uğur böceği koydunuz bayıldım çok tatlı olmuş :)

  4. nesin nesin nesin? kesme-biçme,kalama üstâdıı:))
    bmnyvz, aslında güzel bir düşünce ama ben de oluşmamıştı:))) benimkisi sadece gece gece evdeki imkânlardan faydalanma durumu oldu:))))) yorumunuz için teşekkürler.