Poşet çaylar burayaaa!

-

kutu süsleme
Dün akşam iftardan sonra mideye indirdiğimiz çikolataların kutusunu gece elimde evirip çeviriyordum ki, ne yaptım dersiniz? Ahan da bunu :) Ama yapım aşamalarını gece gece çekim iyi olmaz diye çekmedim. Aslında güzel gözlerinize kıyamadım :) İşte ben bunu yaptım dün gece, nasıl olmuş ?

kutu süsleme
Şimdi kayınvalideciğimin kokulu çaylarını bekliyor kendisi :)

10 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  tabi çikolatanın verdiği enerjiyi kullanayım dedin iyi de yaptın çok kullanışlı bir kutu, güle güle kullansın kayınvaliden :) allah muhabbetinzi bozmasın kayınvalidenizle efendim :) canım çay çekti be ya ;)

 2. deliisibunlar

  çok değerli arkadaşlarııım, :)))) saolun varoluun,sayfamı renklendirdiniz.Tatlı yorumlarınız içindeee aaayrıca teşekkürler:)) aslında sonradan düşündüm de, bu kutuyu sena nın takı ve toka kutusu mu yapsam acaba? siz ne dersiniz?

 3. brnnyvz

  ne de güzel olmuş uğur böcüklü bu kutudan çay içene uğurlar gelsin diye mi uğur böceği koydunuz bayıldım çok tatlı olmuş :)

 4. deliisibunlar

  nesin nesin nesin? kesme-biçme,kalama üstâdıı:))
  bmnyvz, aslında güzel bir düşünce ama ben de oluşmamıştı:))) benimkisi sadece gece gece evdeki imkânlardan faydalanma durumu oldu:))))) yorumunuz için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
deliisibunlar

Merhaba, Mesleği anaokulu öğretmenliği olan ama çocukları doğduktan sonra prof. anne ve ev kadını olmuş şimdilerde el becerisi isteyen ürünlere tekrar sarılmış olan bir bayandır :))