Perşembe, Ekim 27, 2016
Pratik Hırka Yapalım

Pratik Hırka Yapalım

19

Bu turuncu hırka yaza damgasını vuran hani şaldan bile yapılan cinsten. Yaka kısmına ise biraz hareket katmışlar. Kış mevsiminin kapımıza geldiği şu günlerde triko ya da polar kumaşlarla bu hırkadan yapabiliriz. Tık tık

19 YORUMLAR

  1. merhaba, bn yeni üye oldum, site çok güzel ve gerçekten çok faydalı bilgiler buldum:))yalnız sormak istediim birşey var, mesela bu hırkanın yapılışı hakkında bilgi verebiliyor musunuz? yoksa sadece fotoğraftan mı örnek çıkartabiliriz? Eminim yalnızca fotoğrafa bakarak bu hırkayı yapabilecek bir sürü marifetli bayanlar vardır aranızda ama ben açıkçası pek anlayamadım nasıl yapabileceğimi, yalnızca 2 adet dikdörtgen parçadan mı yapılıyor acaba? fikri olan var ise bni aydınlatırsa çk sewinirim:))

  2. siteyi beğenen arkadaşlarıma teşekkürler diliyorum.Emelito aramıza hoş geldin. Burada pratik yelek yapımının anlatımını bulabilirsin. Lilicim kendisine yapmış ve anlatmıştı. Onun gibi yapıp önden omuz altını kumaşla tutturursan buna benzer bir yelek yapmış olursun canım.

  3. iyiki bu model hırkalar yelekler çıktı..ben bunlardan çok yaptım..değişik renklerde bir sürü yeleğim ve hırkam oldu..kalıp çıkarmak yok ölçmek yok,kesmesi biçmesi kolay.))