Pazar, Ekim 23, 2016
Pratik ve Eğlenceli

Pratik ve Eğlenceli

10

Buraya mutlaka bakın, ne örnekler var. Sibelcim bunun adını sen biliyordun ben bilemedim, okursan bir yazı ver canım. Ay kanvas mıydı? İşte hazır kareli plastikleri gönlünüzce ipliklerle işleyip ürününüzü hazırlıyorsunuz.

10 YORUMLAR

  1. şimdi gidip sermaye arayacağım,bulunca bir atölye açıp senin bulacağın malzemeleri üretip satacaz tamam mı?ortaklığa var mısın:))))sen bul,biz üretelim,bir de satışçı bulduk mu tamam

  2. Bu kanvasların metre kare fiyatı 12,5 tl olup koçtaş vb.yapımarketlerden temin edebilirsiniz:)))ben lavobo önü halısı düşünmüştüm ama hazırı daha hesaplı geldi:)))

  3. Cevabı benden önce görüp vermişler embircim, evet plastik kanvas. Yurtdışında bu malzemeyle çok çeşitli şeyler yapıyorlar sanırım.

  4. :)) yoksa halı fikri süpermiş, acaba diyorum bir plastik tabakayı sigara ile yakıp delikler yapsak bunun yerine kullanılır mı acep? Bir denemek lazım.

  5. dış cephe straforlarken kullandıkları file de kullanılabilir sanırım.sen rüzgarlıda bir bakınıver ucuzunu bulursun.sigrayla filan uğraşma.anlaşıldı kafaya koydun yapacaksın:)))