Prens taçlı erkek bebek battaniyesi

-

mavi-dantelli-erkek-bebek-battaniyesi
Merhaba arkadaşlar, bebekler için yeni bir model battaniye paylaşmak istedim. Mavi dantelli, incili, prens taçlı, kristal isim işlemeli erkek bebek battaniyesi.
Bu takımda annemizin isteği üzerine mavi dantel kullandık. Battaniyemizin dört tarafına dantelimizi diktik ve üzerine tek sıra incimizi geçtik. Prens tacımızı battaniyemizin köşesine denk gelecek şekilde hizalayıp monte ettik. Alt kısmına mavi grogren kurdelemizi ilave ettik. En son olarak da kristal taşlardan oluşan tabakadan harflerimizi tek tek elde kesip hazırladık ve prens tacın alt kısmına bebeğimizin ismini işledik.
İşte isme özel bebek battaniyemiz hazır.
Diğer modellerim için bana buradan veya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar