Cuma, Nisan 28, 2017
Prenses broşlu lohusa terliği

Prenses broşlu lohusa terliği

0

pembe-lohusa-terlikleri-5
Merhaba arkadaşlar! Epey boş bıraktım paylaşım işimi, biraz zaman ayrıp yaptıklarımı paylaşayım dedim. Hira bebeğin annesi için biri hastanede, diğeri de evde kullanmak için 2 adet lohusa terliği yaptım. İlk modelim bu prensesli, saten kumaşla kaplı terlik çalışmam oldu. Terliğin tabanını da saten kumaşla kapladım. Prenseslerim 2 topuzlu olarak istendi.

pembe-lohusa-terlikleri

pembe-lohusa-terlikleri-

pembe-lohusa-terlikleri-3

pembe-lohusa-terlikleri-1
Broşsuz terlik hali. En zoru da terlikleri düzgün bir şekilde kumaşla kaplamak. Hira bebeğin doğumu için gece gündüz çalıştım.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul\'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi Bebechocolate adlı facebook sayfasında ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com