Pazartesi, Nisan 24, 2017
Prensesli kapı süsü

Prensesli kapı süsü

0

Prensesli kapı süsü
Gene bol emekli çalışmalarımdan biri – keçe balkabağı arabalı kapı süsü. Keçe at ve keçe prenses bebek elde dikildi. Yüksekliği yaklaşık 70 cm. Bu modelde tabela yapay güller ve perde sallantıları olmadan tercih edildi.

Prensesli kapı süsü
Dekoratif balkabağı için bol inci, bol taş kullandım. Masal temalı kapı süsümün görselleri Bebechocolate facebook sayfamda ve blogumda bulabilirsiniz.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com