Pritten Çocuklar ve Büyükler İçin

-

Arkadaşlar Pritt‘in sayfasını ziyaret etmenizi şiddetle öneririm. İçinde çocuklarınızın yapabileceği elişi önerileri, yine çocuklar için oyunlar, birbirinden güzel ürenler, daha neler neler var. Ben buraya kağıt havlu ya da tuvalet kağıdı rulosundan yapılan zebrayı ekliyorum diğerlerine siz bakın.

7 yorum gelmiş

  1. arkadaşlar, çocuğu olan arkadaşlar, torunu olan, yiğeni, kuzeni olan arkadaşlar, gel vatandaş gellll, prittin sayfasına bakmadan geçmeyin, süper çalışmalar var.

  2. canım benim o nasıl söz.senin bizlerle paylaştığın o kadar güzel çalışmalar varki, sayende ufkum/uz büyüyor.kocamaaaan bir muck sana :))

  3. esinselden sabah dopingimi aldım heyooo, dün akşam şu senin yırtma yapıştırma çalışmanı biten kulak çubuğunun plastik kabı üzerinde denedim. Çok keyifli bir iş yahu, gerçi ben yola yırtma yapıştırma ile başladım, sonra hafif kolaja döndü olay ama olsun, denedim yapmasını

  4. günaydıııııın:))yazdıklarını okuyunca bende mutlu oldum embircim,yaşasın bugün güzel bir gün olacak.bu işi öğrendiğimde, elme ne geçtiyse kaplamıştım.sana bir tüyo:kağıdı kendine doğru hareketle yırtarsan,kenarlarında bayazlıklar oluşuyor.yapıştırırken o beyazlıkları kaybetmezsen,işin bitip objen iyice kuruyunca,o beyaz hatların üzerinden kalın bir keçe kalem ile geç.şahane ouyor.ayyy kolaj deme n’lour.en sevdiğim işlerdendir.burada iki çalışmam var görmüşmüydün embircim?ooo çok yazmışım,sen çalışıyorsun.bu kadar vakit almak olmaz.hadi kaçayım,sonra gene görüşürüz:))baaay

  5. ben geldim :))Aaa haklısın kağıdı kendime doğru koparttım ve beyazlar ortaya çıktı. Demek ki onları da boyamak gerekiyormuş, bak yeni birşey daha öğrendim. Sağolasın.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)