Puantiyeli tüllü mor nikah şapkası

-

mor-renkte-nikah-sapkasi-modelleri-
Yine çok sevgili bir müşterim için yaptığım özel tasarım ile karşınızdayım. Sıra dışı bir gelin adayı olmak isteyen Meltem Hanım, düğün töreni için mor vualet kullanmak istediğini söyledi ve aklındaki modeli bana tarif etti. Hemen ona malzemeler satın alarak çalışmaya başladım ve ona örnekler gönderdim, bu modelde karar kıldık :)

mor-renkte-nikah-sapkasi-modelleri
Puantiyeli tül ile duvak bölümünü tasarladığım nikah şapkasının tabanını mümkün olduğunca sade kullanmaya çalıştım çünkü Meltem Hanım öyle talep etmişti. Küçük çiçekler ile abartısız bir vualet istiyordu. Ben de mor saten kurdeleler ile oluşturduğum süsleme detayının üzerine mor küçük güller iliştirdim, ortaya bu güzel sonuç çıktı.
Düğünden sonra benimle fotoğraflarını paylaşma inceliğini gösterdiği için kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Daha detaylı bilgi için blogumu ziyaret edin, lütfen! :)

Beril Öke Gülen

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973