Pudra dantelli anne ve bebek doğum seti

-


Herkese merhaba :)
Güzel anneler ve bebekleri için yine tamamen el emeğinden oluşan bir set hazırladık. Bebeği ile bir örnek olmak isteyen annelerimiz için hazırladığımız lohusa terlik ve taç ile mükemmel bir uyum sağlayan 10 parça hastane çıkış setimi detaylıca sizlere anlatmak istiyorum.

Set için kaliteli pudra renk dantelimiz en önemli parça. Tabii ki pudra renk saten kurdele ile elde yapılan fiyonklarımız takımın en gösterişli parçalarından :)

Dantelleri pileli olarak tuluma, zıbına, battaniye üzerine, kol ve yaka kısımlarına ve hatta anne terlik ve taç modeli üzerine uyguluyoruz. İnciler ile tamamlıyoruz. Takım tamamen kişiye özel olarak hazırlandığı için istenilen değişiklik yapılabilir.

Set içeriği;

  • 10 parça hastane çıkış seti (bebek tulumu, bebek battaniyesi, üst zıbın, pantolon, iç badi, atlet, ağız mendili, eldiven, şapka ve önlük )
  • Bebek saç bandı ve ayakkabısı
  • Anne lohusa terlik ve taç seti

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar