Pudra fiyonklu ekru tül eldiven

-

dantel-eldiven-modelleri
Geçtiğimiz günlerde nikahına sadece 1-2 gün kala bir gelin adayı müşterim benimle telefon aracılığıyla iletişime geçti. Çok acilen nikah şapkasına ve eldivenine ihtiyacı vardı.
Çok kısa zamanımız vardı ve hemen internet üzerinden bana nikah elbisesinin fotoğrafını gönderdi. Ben de ona elbisesi ile uygun olabilecek vualet ve eldivenlerin görsellerini gönderdim.
Hızlıca fikir alışverişi yaparak modelleri belirledik. Pudra dantelden ürettiğim, kumaş çiçekli, büyük puantiyeli ekru vualet, zaten hazırdı ve sanki onun için üretilmişti, elbisesi ile mükemmel uyumlu oldu gerçekten de.
Eldivenin de vualete uygun olması gerekiyordu. Müşterim krem rengi kalın saten kurdeleden üretilmiş fiyonklu, inci boncuklu, bilek bölümüne dantel ile plise detayı verilmiş, fiyonk ve puantiye desenli eldivenin modelini çok beğenmişti ama şapkasına gönderme yapması için eldivende de az da olsa pudra renk dokunuşuna ihtiyacımız vardı.

dantel-eldiven-modelleri-
Ben de hem daha zarif olması hem de şapka ile daha da takım gibi görünmesi adına pudra pembe saten kurdeleden ürettiğim, ince fiyonk ve aynı renkte inci bonuklar ile bu ekru tül eldivenin fiyonk bölümünü değiştirdim.

dantel-eldiven-modeller1
Nikah töreninden sonra benimle fotoğraflarını paylaşma inceliğini gösterdi, gerçekten harika olmuştu, ne kadar doğru seçimler yaptığımızı bir kez daha anlamış olduk :)
Vualet ile ilgili ayrı bir yazı paylaşacağım.
Beril Öke Gülen

4 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi “Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü"nden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektler ile mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektro-pop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresindeki ofisinden, sadece internet üzerinden müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. El yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan; aynalara, bez çantalardan; hasır şapkalara; inci kolyelerden; dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. MAĞAZALAR: Zebramo'da: www.zebramo.com/users/3048962 Dekopasaj'da: www.dekopasaj.com/berilokegulen-profil Gardrops'ta: www.gardrops.com/berilokegulen Tisho'da: www.tisho.com/dukkan/paperfaces_59823_1 Elemeğibunlar'da: www.elemegibunlar.com/uye/paperfaces