Perşembe, Mayıs 25, 2017
Pudra süslemeli anne kız hastane çıkış seti

Pudra süslemeli anne kız hastane çıkış seti

0

saten-kurdele-ve-cicek-suslemeli-kiz-bebek-hastane-cikis-seti
Herkese merhaba. Bu sefer sizlerle yeni hazırladığım anne kız hastane çıkış setini paylaşmak istedim. Pudra dantel ve çiçek süslemeli anne bebek çeyizi içerisinde bebek battaniyesi, tulum, eldiven, bere, saç bandı ve ayakkabı, altın yastığı, anı defteri ve kalemi, anne terlik ve halka tacı, anne yaka broşu ve kolonya bulunmaktadır.
Tüm parçalar pudra renk dantel ve çiçekler ile kombinlendi. Kurdelelerimiz krem rengi katlı form verilip hazırlandı. Bu setimiz de anne ve kız için hastane çıkışı olarak gerekenler tüm parçalar hemen hemen mevcut. İsteğe göre tüm renkler farklı hazırlanabilir.
Diğer modellerim için bana buradan , buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz. Face Web ve İnstagram sayfa ismimiz oykulutasarimlar Hepinizi Bekleriz...
Satış için ulaşabilirsiniz: