Pazar, Nisan 30, 2017
Püsküllü Terlik

Püsküllü Terlik

9

Püsküllü çizmeler gene moda olmuş, şimdilerde bir de evde terlikyerine giyildiğini görüyorum. Hani sakallı ipler var ya, ondan, ya da daha uygun bir yün varsa ondan alıp kendimiz örsek nasıl olur. Bence güzel olur, heveslendim şöyle yeğenim için öreyim, çocuklara ve gençlere yakışır.Ama nerdeee kar var buralarda, dün gece başladı tipi halinde, bugün yavaş yavaş devam, 30cm. kadar oldu bile, inememki şehire :((

9 YORUMLAR

  1. Banuca.. Çocukluktan hatırladığım köyde böyle ocağın başlarında böle kesilen keçi vs hayvanların postu olurdu..beyaz beyaz saçaklı saçaklı… Kesicen onu içinede polardan değil ama polar gibi yumuşak bir kumaştan astar..

  2. daliya, iyi fikir, elinde post olan yapabilir…yamalıbohça, sağol canım yaaa, elimde biiir sürü yapacak iş var, benimki açgözlülük bakma sen bana, her gördüğüme sulanıyorum işte:))

  3. banucam sen nerede yaşıyorsun?ya da şöyle diyeyim…senin dağ başı,hangi dağ başı? :)))yaw ne olacak bizim bu mahrumiyet halimiz banucam? :((

  4. figenciğim senin durum benden daha iyi, benim oturduğum yer kocaelinde denizden 691 metre yüksekte, en yakın alışveriş yerine 6 km uzakta, etrafımda sadece bir kaç ev var. Ben halimden memnunum, sadece istediğim anda istediğim şeyi alamıyorum, yakında bulamıyorum, izmite gitmem gerek, orada da herşey bulunmuyor, o nedenle internetten alışveriş yapıyorum genelde :))