Püsküllü Terlik

-

Püsküllü çizmeler gene moda olmuş, şimdilerde bir de evde terlikyerine giyildiğini görüyorum. Hani sakallı ipler var ya, ondan, ya da daha uygun bir yün varsa ondan alıp kendimiz örsek nasıl olur. Bence güzel olur, heveslendim şöyle yeğenim için öreyim, çocuklara ve gençlere yakışır.Ama nerdeee kar var buralarda, dün gece başladı tipi halinde, bugün yavaş yavaş devam, 30cm. kadar oldu bile, inememki şehire :((

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

9 yorum gelmiş

 1. Daliya

  Banuca.. Çocukluktan hatırladığım köyde böyle ocağın başlarında böle kesilen keçi vs hayvanların postu olurdu..beyaz beyaz saçaklı saçaklı… Kesicen onu içinede polardan değil ama polar gibi yumuşak bir kumaştan astar..

 2. banuca

  daliya, iyi fikir, elinde post olan yapabilir…yamalıbohça, sağol canım yaaa, elimde biiir sürü yapacak iş var, benimki açgözlülük bakma sen bana, her gördüğüme sulanıyorum işte:))

 3. gamze1120

  bencede güzel olur ama fotodakilerde harika duruyor :)keşke bizim buradada kar yağsa..paylaşım için teşekkürler :)

 4. kriizantem

  Çok tatlıymış.. Ama ayağımda düşünemiyorum, çorap bile fazla gelirken, bu çizmelerle fenalık gelir sanırım:)

 5. Figen abla

  banucam sen nerede yaşıyorsun?ya da şöyle diyeyim…senin dağ başı,hangi dağ başı? :)))yaw ne olacak bizim bu mahrumiyet halimiz banucam? :((

 6. banuca

  figenciğim senin durum benden daha iyi, benim oturduğum yer kocaelinde denizden 691 metre yüksekte, en yakın alışveriş yerine 6 km uzakta, etrafımda sadece bir kaç ev var. Ben halimden memnunum, sadece istediğim anda istediğim şeyi alamıyorum, yakında bulamıyorum, izmite gitmem gerek, orada da herşey bulunmuyor, o nedenle internetten alışveriş yapıyorum genelde :))

Bir Cevap Yazın