Renescreations: Rene’nin marifetleri..

-

Renescreations el yapımı işler tasarımlar yapan bir site, değişik ev ayakkabısı, patik ararken buldum..Gerçekten çok zarifler..Daha neler neler var.. Aksesuarlar, çantalar,Bunlar benim seçtiklerim..

7 yorum gelmiş

  1. moonless

    rujo ben bunlardan yaptım canım.blogumda nasıl yapıldığını da anlatmıştım, bir stede açıklıyor.çok tatlı oluyor, hele de m.nicik patilerde.. :)))

  2. rujo

    sitenin sadece açılan sayfasına bakmıştım.Tabanda ne malzeme kullandın.Kalıbını nasıl, nereden bulabilirim yardımcı olursan sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

  3. moonless

    ben hepsini aynı kumaştan yapmıştım.tabana tasarım nedeniyle çiftkat kumaş geliyor, ama süet yapılabilir bence hem yumuşak ve soğuk geçirmez hem estetik ve dikişi kolay.Kelebeğe yumuşacık patik.bak burada anlatmıştım.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...