Rengarenk keçe bebekler

-

el-yapimi-kece-bebek-modelleri
Aybüke Hanım için 5 adet elyaf dolgulu keçe bebek hazırladım. Tüm bebekler gerek kıyafetleri gerek de saç modelleri bakımından birbirinden farklılar.
İlk bebeğin saçları sarı olup kıyafetlerinde kırmızı tonlarında, ikinci bebeğin saçları siyah kıyafetleri ise pembe tonlarında çalıştım.

el-yapimi-kece-bebek-modeller-

el-yapimi-kece-bebek-modelleri-2

el-yapimi-kece-bebek-modelleri-3
Üçüncü bebeğin saçları koyu kahve ve topuzlu, kıyafetleri ise mavi tonlarında. Dördüncü bebeğin saçları açık kahve ve kıyafeti yeşil tonlarında tercih edildi.

el-yapimi-kece-bebek-modelleri-4
Beşinci ve son bebeğimize ise mor tonlarında kıyafetler giydirip, saçlarını iki kuyruk yaptık.

el-yapimi-kece-bebek-modelleri-6
Veee hepsinin toplu görünümü. Diğer yaptığım işleri incelemek için blogumu ziyaret edebilirsiniz.

sekerkeceler

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın