Çarşamba, Ekim 26, 2016

rengarenk örtüm

9

hanım dilendi bey beğendi battaniyem

9 YORUMLAR

  1. bende bu modelden koltuk şalı yapmaya karar verdim..motif motif ördüm..5.motiften sonra bıraktım.çok kolay gibi görünüyor ama..zor baya zor yanii:)renk renk eklemek zaman alıyo..elinize sağlık :)

  2. aydın gelini ben de yatak örtüsü yapıyorum bir yandan.yarıladım aslında ama 90 motif daha var yapmam gereken:)dendenak teşekkürler

  3. Motif motif yapmaktan daha çok sevmiştim ben bu örtü modelini örmeyi, çoook eskiden örmüştüm 1975 te… Ama hala duruyor. Motif motif annem örmüştü, geçen sene bir tane daha ördü o da zevkli aslında.Yapmakta olanlara kolay gelsin…. Yapanların ellerine sağlık.

  4. süperde benim başka bişi takıldı gözüme.. o koltuklar pembe sehpa pembe halı pembe perde pembe.. harika yabayıldım bu uyuma..

  5. celebi ablam çok öenmli bir noktaya parmak pasmmışsın gerçekten pembe güzel olmuş:))örtünüz de harika aydın gelini bende muzdarip olmuştum o durumdan yatak örtüsü yaptım ama temmuzda! inanılmaz zordu başlamışken bitireyim dedik öyle oldu işte:)))

  6. arkadaşlar bizden önce kedicik beğenmiş baksanıza keyfine diyecek yok çok sevimli ikiside emek verilen herşey güzel olurellerinesağlık.