Renkli kuru çiçekli anne bebek doğum ürünleri

-


Merhaba 10marifet sevenler. Bu seferki çalışmamız mor mint yeşili ve pembe renklerde kuru çiçekli anne ve bebek çeyizi olacak.

Bebek battaniyesi, bebek tulumu, bebek üst zıbın, pantolon, şapka, önlük, eldiven, iç zıbın, atlet ve ağız mendilinden oluşuyor setimiz.
Setin yapımına öncelikle ekru renkteki dantelimizi dikerek başlıyoruz. Çok süslü olsun isterseniz her detaya dantel dikebilirsiniz, sade isterseniz de danteli azaltabilirsiniz. Çiçekleri de isteğimize göre olacak şekilde doğal bir çiçek buketi olacak şekilde hazırlıyoruz. Çiçekler için mor, pembe ve mint renklerde yapay ve kuru çiçekler ile tomurcuklar kullanıldı. Renklerin uyumu ile çok gösterişli bir takım oldu. Hastane çıkışı için anne kız bir örnek olmak isteyenler için harika bir seçim bence.

Çiçek aksesuarları tak çıkar özellikte yapıyoruz siz değerli annelerimize yıkama kolaylığı sağlaması açısından :)

Hazırlamak isteyenlere kolaylıklar dilerim..

Diğer Ürünler için bana profilimdeki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

Hoşçakalın…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar