Renkli Ortanca Çiçekli Terlik Taç Setleri

-


Herkese merhaba arkadaşlar. Cıvıl cıvıl renklerde hazırladığım terlik ve taç modellerimi paylaşmak istedim sizlerle.

Bu ürünlerimiz ister anne terlik ve taç seti olarak, ister gelin terlik ve taç seti olarak çeyiz için hazırlanabilir. Saç aksesuarları çok geniş bir kullanım alanına sahip. En özel günlerinizde tercih edilen saç aksesuarları son günlerde oldukça popüler. Hatta anne ve bebek çocuk kombini, abla kardeş kombini de yapılabilir.

Süslemesi için kullanılan malzemelerimiz
Farklı büyüklüklerde ve renklerde 1.kalite ortanca çiçekler
Farklı büyüklüklerde beyaz inciler
Beyaz tüyler
Beyaz pembe ve mavi kurdele
Kalın taban terlik

Malzemelerimiz bu şekilde arkadaşlar. Çiçekleri istediğiniz yoğunlukta ve dağılımda yapabilirsiniz. Tamamen zevkinize ve hayal gücünüze kalmış. İncileri de istediğiniz yoğunlukta kullanabilirsiniz. Abartıdan hoşlananlar için yoğun çiçekli sade isteyenler için az çiçekli olarak yapılmaktadır.

Diğer çalışmalarım için bana profilimdeki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.
İyi günler dilerim…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar