resin kaplama yüzükler

-

resine internette rastlamış epeyce bi zaman aramıştım. meğer resin bizim bildiğimiz adıyla 100 kat vernikmiş. 2 ölçek resin 1 ölçek sertleştirici ile karıştırılıp kolye yüzük vs yapılmak istenen görselin üzerine dökülüyor ve kurumaya bırakılıyor. kuruduktan sonra da yüzey cam gibi sert ve parlak oluyor.ben bu yüzükleri yaparken önce ahşap dörtgenler hazırladım sonra yapıştırdığım resimleri bu karışımla kapladım. kuruduktan sonra da yüzükler hazır..bloğumda

11 yorum gelmiş

  1. çok güzel olmuşlar elinize sağlık…100 kat verniği her yüzük için ayrı mı hazırladınız yoksa yüzükleri topluca bitirip öylemi verniklediniz?

  2. teşekkür ediyorum herkese:)alanay; her yüzük için ayrı ayrı hazırlamak çok zahmetli olur sanırım. ben bi miktar biriktirip sonra hazırladım.dilevsercim, çok tatlısın:)

  3. Çok güzel olmuşlar Serguncum …Mesela anneler gününde annesine eski fotoğrafını romantik ve şık bir broş halinde hediye etmek isteyenler de sana müracaat edebilirler değil mi ?Eline sağlık : ))

  4. çalışmalarına hayranım sergun.satışın bol olsun:) mozaik sıvısını denemeyi lütfen unutma.iyi sonuç vereceğini zannediyorum ama yine de kullanılan malzeme de önemli tabii.

  5. benden, neden olmasın:))esinsel, mozaik sıvısını da deneyeceğim. hepsinden, herşeyden yapmak istiyorum bi yetişebilsem:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin