Cuma, Ekim 21, 2016
ringo ringo şişeler

ringo ringo şişeler

31

aynalarla süslediğim şişelerim ve promasyon cola bardağım

aynaları ve renkli camları küçük kareler halinde kesip camları yapıştırdım bence güzelde oldular

31 YORUMLAR

 1. offf dedim görünce nefis olmuş,nasıl bir cesaret camları aynaları kesmek böyle,ben çok korkarım elim kesilecek diye,biii kere dikiş atılmıştı korkudan bayılacaktım.yapamam ama bakarım bende,ama harika birşey olmuş ellerinize sağlık.çok beğenince ne yazıcağımı şaşırıyorum anlatamıyorum:))

 2. akoni öyle sabır gerektirmiyor aslında elin alışınca kolay,aynaları cam makası ile kestim banucacım,aytacrafst ilk denemelerde aynaların küçük kıymıkları ellerimi kanattılar ama yaptığın işten aldığın zevkten olsa gerek ruh ikizim söyleyene kadar kanadığını hissetmiyordum.embir, nisosu,sudeduru,dolunay82 teşekkürler zevkli bir çalışma bence evde kırık aynalarınız varsa deneyin.

 3. Gerçekten çok şık bir çalışma.Ellerinize sağlık.Fazla parıldayan eşyalardan hoşlanmam ama bunlardan yapmak isterdim.

 4. çok isteyip de birtürlü yapamadığım şey. harika olmuş. ellerinize sağlık. birsürü şişe,renkli camlar,aynalar biriktirdim.ama nasıl böyle kare kare kesiceğimi bulamadım.

 5. çok şık olmuş. benim elimde ayna durmaz anında kırarım:D biriktirseydim şimdiye kadar böyle takımlar yaparmışım:D çok güzeller ya. mağazalarda görürdüm de hep beğenirdim. böyle yapılıp satılabilir de .. ellerinize saaaaaaaağlık:)

 6. bence arkadaşlar yapımını gözünüzde büyütmeyin yapı marketlerde 5 tl satılan cam elması almanız yeterli tabi birazda gazyağı olursa daha iyi kesiyor ben önce cetvelle1cm eninde uzun çubuklar kestim sonra o çubukları da 1cm boyunda kestim elması dik tutup hızlı çektiğinizde ayna hemen kesiliyor kesiklere arkadan bir iki tıklattığınızda kendiliğinden dökülüyorlar ben aralarına derz koymamak için çok sık yapıştırdım renkli derzlerlede hoş oluyorlar denemek isteyen herkese kolay gelsinyorumlarınız için hepinize teşekkürler

 7. sunnyzello çok güzel olmuş,belli ki çok zevkle de calışmışsın,şı ayna makasının resmini bir yayınlasana yanlış bir şey almayalım:))

 8. bunların arkası yağ dolumlu olanları da var ama onlar biraz pahalı ben gazyağında bekletip kullandım. elması kullanmadan önce camcıya gidip nasıl kesilmesi gerektiğini sordum elması dik tutup bastırarak hızlı çekmemi ve gazyağı kullanmamı söyledi

 9. Güzel bir aletmiş,tanıştığıma memnun oldum, ben makas pense tarzı bir şey bekliyordum yazın ancak alıp deneyebilirim:)) tekrar ellerine sağlık…

 10. Çok güzeller eline sağlık. Cam elmasından ben de aldım. Bir iki deneme yaptım ama çok da başarılı olamadım kesme konusunda. Tepe Home’da çok güzel uzun vazolar var. Arası siyah derzle doldurulmuş. Fotoğrafı aşağıda. Kesme işini iyice öğrenince yapmayı planlıyorum. Gazyağı önerisi için teşekkürler.

 11. Bayılıyorum bu siteye ve sitedekilere, ne kadar yeni sanatlar, projeler, fikirler çıkıyor ve herkez paylaşmayı ne kadar seviyor. Bu ayna işi değişik geldi bana, yazlık proje olarak listeme aldım bileeee…

 12. Çok güzel bir çalışma gerçekten. Öyle gözünüzde büyütmeyin deme bence, çünkü cam kesmeyi denemiştim, çok zordu. Ayna da öyledir eminim. Bileğe kuvvet, tek ve sıkı hamleler gerektiriyor. Ellerinize sağlık.Siyah derzle doldurulması da çok güzel olmuş Serap. Havalı olmuş.

 13. Sevgili Sserap,ayy iyi ki yazının sonuna kadar okumuşum, resimleri görünce ve aleti aldım deyince sen yaptın sandım dudağım uçukluyordu vay bee ilk deneme de diye:)))Bu arada camcı bize ince ince aynayı şerit halinde kesse (mesela 2 cm eninde)ki onun elektirkli aleti var, biz kalanını bu aletle küçük küçük kessek daha kolay olmaz mı?

 14. ÇOK GÜZEL, HARİKA BİR ÇALIŞMA, O KESME ALETİNİ BENDE BİLİRİM, BABAM KULLANIRDI, TEK BİR HAMLEDE KESER BIRAKIRDI. BENDE ÇOCUKKEN ÇOK DENEDİM MA KESMEDE BAŞARILI OLAMADIM. ŞİMDİ GÖRÜNCE YİNE HEVESLENDİM, ALIP DENEMEK LAZIM. BAKARSIN BAŞARILI OLURUM.(Yanlışlıkla büyük harflerle yazıyorum bazen, silip tekrar yazmaya da erindim, böyle uzun açıklayana kadar, silip yazsam daha kolaydı sanırsam:D)