Rölyef Çalışması

-

rölyef örnekleri
Bu rölyef çalışmasını Rodos’tan almıştık. Özellikle ferforje detayları çok güzel. Satıcı bunları bir hanım sanatçının yaptığını söyledi. Minyatür ve rölyef çalışan arkadaşlar ve meraklısı için detaylar burada.

5 yorum gelmiş

  1. zulaltan

    Ben İzmir’de yaşıyorum malesef pek korunmuyor öyle evler yıkılıp gidiyor ya da üstüne kat çıkıyorlar.Rodos’ ta eski yapıları korumuşlar biz de nerde o incelik.

  2. Hulya Gencay

    Talepler doğrultusunda bu çalışmayla ilgili detayların olduğu yeni bir post yayınladım.”http://evhali-hulya.blogspot.com/2012/09/olculu-rolyef-calsmas.html” yapmaya niyetlenenler olursa buraya bir uğrasınlar, tüm ölçüler var. Kolay gelsin :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Hulya Gencay

Mimar, her türlü, el işi, nakış, pachwork, takı, dikiş, dekorasyon önerileri, örgü, keçe, moda, boyama ve daha ne varsa hepsine meraklı, gezenti, hayalperest bir kadınım.

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...