Pazartesi, Ekim 24, 2016
RÖLYEF SOKAK ÇALIŞMASI

RÖLYEF SOKAK ÇALIŞMASI

33
Rölyef sokak çalışması
Rölyef sokak çalışması

İşte benim rölyef sokak evleri çalışmam.Makinamdan memnun olmadığımdan arkadaşıma çektirdim resmini.Sultanahmette bir sokaktan esinlendim.Birde yoğurtçu eklenecek ve de yoğurt satın alan bir hanım.Arkadaşlar bu çalışmalar çok zevkli çok…

33 YORUMLAR

 1. Teşekkür ederim Semacım,resim karanlık çıktı biraz ama çok güzel oldu yoğurtçuyu koyuncada resmi yayınlarım.Hobim rölyefin malzemeleri ahşap kaplama,tutkal karton,kreatör,makas,bulgur,ağaç dalı,talaş boncuk ve hememn hemen aklına gelebilecek bir sürü şey.Ben İsmeğin kurslarına katılıyorum.Haftada bir gün.Ama çok güzel çalışmalar yapılıyor.Geçen gün tecrubeliler sınıfına katıldım hayran kaldım.Çok güzel biblolar yapıyorlar.

 2. evet evet duydum semyıl,gene çocukluğumu hatırladım.vardı benim çocukluğumda, bu yoğurtçular sesiber.annem almazdi gerçi ama ne yalan söyleyeyim, çocuk aklımla özenir,keşke bizde alsak derdim.

 3. valla benim annem alırdı.hemde yoğurtçumuzun adıda mehmet amcaydı hiç unutmam.5-6 yaşlarındaydım hep aynı saate bizim kapının önünden geçerdi. annem de benim elime tabakla parayı verdi kapımızın önünde mehmet amcayı bekliyorum..(annemi o kadar yormuşum ki kadıncağız oyalanayım diye yoğurçuyu bekletiyor)ben de büyük bir iş yapıyorum yaa öyle bir süre bekledim.yoğurtçu geldi yoğurduda aldım ama mehmet amca, parayıalmıyor.”bunu annene ver başka para versin diyor”niye mi?çünki ben beklerken dalmışım, parayı dörde katlayıp köşelerini kemirmişim. parayı açınca delikleri siz düşünün.beni ,hiiiiiiç düşünmeyin annemden ceza. 1 hafta yoğurt yemek YASAK.benim için çok büyük ceza çünki hala en sevdiğim şeyyoğurt. :)))))),

 4. Eski sokak
  Eski sokak
  Eski sokak
  Eski sokak

  Sormayın kızlar o yoğurtçuları bende hatırlıyorum çıngıraklarını çalışları ve de yoğurtları çok güzel ve bol kaymaklı olurdu.Bababannem yanlız kaymağını yerdi üzerine şeker döküp.Kızlar yoğurtçyla beraber bir de kadın hazırladık .hatta bazı arkadaşlar yoğutçudan vazgeçip yolda yürüyen bir çift koydular resme.Perşembe günü biter yoğurtçunun eklenmesi.

 5. nazesencim şidi daha iyi olmuş .böyle yakın çekimlerle güzelliği dahada belirginleşmiş.ne kadar detaylı çalışmışsın. :)))beni de imrendirdin. bende mi bu kursa gitsem .

 6. Gerçektende çok detaylı bir çalışma rölyef ,pencerelerin pervazları,kapı içleri aklınıza gelebilecek her detay çalışılıyor.Ama çok zevkli ve sabır isteyen bir çalışma Semacım sen de yaparsın.Esinselcim çok güzel bu evler şanslısın bence sende katıl ve doğduğun evi yapabilirsin.

 7. Nazesencim çok güzel bir çalışma olmuş, emeğine sağlık,Şemyıl ablacım sizin anınıza da çok güldüm :))

 8. Sesiber söz yoğurtçu yarın gelecek ,yaşlı adam ağır yürüyor.Yoğurtçuuuuuuu,huuuuu Sesiberin yemeği soğuyacak hadiiii çabuk,bekliyoruz…..))))

 9. efendim efendiiiiimmmmmmnazesencim dikkatli bak lütfen ben SEMYIL ,yoğurdu bekleyen ben…. adresi şaşırtma yaaaaaa:))))))bu gidişle goncamında yüzü asılacak “nerde kaldı yemek”diye

 10. Aman kızmasın Semyıl enişteyle aran bozulmasın bak ben sana 1 kutu tava yoğurdu göndereyim.Yoğurtçuyada patenmi hediye etsek nedir? Hızlı gelsin.Şaka bir yana kızlar fotoğraf makinem olmadığı için alt kattaki arkadaşıma ancak yarın sabah giderim.Yani yoğurtçu servisi bitirdi…))))

 11. şükürler olsun…biraz flu olsa da,çok güzel çalıştığın belli. nazesencim.kopyalayıp,netleştirebilirmiyim diye baktım ama olmadı.emeğine,yüreğine sağlık canım benim.

 12. nazesencim bayağı gerçekçi olmuş. ellerine sağlık.bak hürmüzün orada çok oyalandığı belli yaşlanmış resmen:))ama yinede geç kalmasının bana faydası oldu sesiberin tarifi sayesinde yoğurt yaptım :)))