Rölyef Tablolarım

-

Rölyef tablolarımı anca yayınlayabildim. O da az bir kısmı. Elimde daha 8 tane daha var fotoğraflanmamış. En yakın zamanda onları da çekip sizlerle paylaşıcam. Umarım beğenirsiniz:)) Devamı bloğumda…

13 yorum gelmiş

 1. Darman

  ALLAH elinizi-emeğinizi.. yeteneğinizi-hayal gücünüzü nazarlardan saklasın.. tek kelime ile muhteşem.. Çok seviyorum bu rölyef çalışmalarını.. Bloğunuzdada keyifle takip ediyorum sizi,başarılarınız daim olsun sevgili sarı melek.. ;) sanırım yeniköy taraflarında bi yalı vardı ben ona benzettim..

 2. sari melek

  Darman,Sibeltunay,Durucan,mavisofra,xvaveylax,sevimli hayatve sevgili dolunay82… güzel yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. beni çok mutlu ettiniz. sağolun varolun:))

 3. betulym

  Rölyef yapan biri olarak , rölyef çalışması görmek beni çok sevindirdi :)İç mekan çalışmalrına acayip bir merakım varBen iç mekana geçemeden kurs bitti :)bidahaki sene de gidemdimBebeğim felan oldu derken kaldı :)ama biraz büyüşün oğlummutlaka iç mekanıda deniycemEllerinize ,emeğinize ,sabrınıza sağlık

 4. sari melek

  betulym ve cikolatamolmadanasla çok teşekkür ediyorum. betulym evet. çok zevkli bencede gitmelisiniz:)) iç mekan beni daha çok eğlendiriyor. ayrıntı daha çok. güzellik de ayrıntılarda gizli zaten ;-)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn