Cumartesi, Ekim 29, 2016
ROMANTİK FIRFIRLAR

ROMANTİK FIRFIRLAR

15

Çok beğendim bu gelinlikleri… Fırfırlar, kat kat etekler de ayrı bir hava vermiş…

Link

15 YORUMLAR

  1. Valla ben düğünden önce epey araştırdım, italyan bi modacının çok güzel bi tasarımını buldum. Onun da aynısını bi modaevinde diktirdim. Normalde de öyleyim, pek denemem ben, istediğimi gördüğüm anda tanırım, onu da hemen alırım:))

  2. bende ilk girdiğim yerde denedim ve aldım ama hala içimde bi ukte keşke her yeri gezseydim, benim düğünüm çok acemiceydi herşeyimi acemice yaptık:S

  3. bahar gelinliğin süpermiş valla bayıldım..benimkide acemiliğe geldi itiraz etmeyelim büyüklere die tmm dedik onlara uygun olana ne cahillikmiş bilmiyo ki insan gelinlik bi ömür uhte kalıyomuş insanın içinde :(

  4. mavi yani gezmeden denemeden içinize sinmeden almayın karar vermeyin hemen, bunu demek istedim..yoksa her gelinliğe bi koca değil canımm :)))

  5. allah benim iyiligimi versin hobim ikinci yazdgın gibi anladım:D:D baahrcım öle incecik belin mi var geligin su gibi akıyor içidekide senmisin:)))))))) gerçekten begendim ama bende ilk giydigim gelinligi aldım üzerinde aplike minik çiçekler sevmiştimm ama kiralıktı benm öyle istedim iykide öyleydi şimdi dursa içine zaten girmexdim sinir olurdum:)))))))))))))

  6. 47 kiloyum maviş, belim de incedir öhöm öhöm:)) İçindeki ben değilim tabi, ama gelinlik üzerinde tek bir taş bile olmamasına rağmen gözalıcıydı, provaları bile gizli aldık kimse görmesin diye, bikaç kişi denk geldi, çok hayran kalmışlardı, o teyzenin bakışlarını unutamıyorum:))