“Romantik Mesaj” dan etkilendim “Romantik Hesap” çıktı :)

-

Esinlendiğim çalışma:http://www.10marifet.org/yazi/romantik-mesajBu kadar güzel olmasa da benimki de fena olmadı hani:

Bu arada işlenen örnek gerçekten SONSUZ’a giden bir limit problemi :DÇerçeveletip mutfağa asmayı düşünüyorum, ilginç olur!Bana bu fikri veren “igneileiplik arkadaşıma teşekkürü borç bilirim.

12 yorum gelmiş

  1. Yaa fikir güzel,mesaj güzel de neden illa ekose kumaş:( Gömülmüş hesaplar ekoselerin içinde keşke şöyle samanlı düz bir kağıt gibi bir kumaş üstüne yapsaydın bunları veya yazılar için kırmızı daha doğru bir renk miydi pek anlayamadım. yine de emeğine ellerine sağlık:)

  2. Haklısın :) onu da deneriz.Zaten yazmayı yeni öğrenmiş birinin elinden çıkmış gibi olmuş :DSaman kağıt üzerine kırmızı kalem uyarlaması eminim daha güzel olacaktır.Sağ ol fikir için ;)

  3. hahaa süper olmuş :)) aslında ekose fena fikir değil bence kareli metod defteri yaprağı gibi… (kareli metod defteri yaprağı zincirleme isim tamlaması oluyor değil mi?) her neyse, ellerinize sağlık :)

  4. ozlavinya, harika olmuş:) Bayıldım!! Ellerine sağlık:) Problemin gerçek olmasıda süpermiş, limit denilince yandan çark etmesem oturur sağlamasını yapardım valla da neyse:PAy birine ilham kaynağı olabilecek bir fikir verdim ( ve geri dönüşümünü gördüm) , kendimi ne kadar iyi hissettirdi:)

  5. @güneşedoğru:yukarıdaki kareköklü karikatür :)@iğneiplik:10marifetliler olarak bir işimiz de birbirimizden ilham almak değil mi ;)SevgiyleBunu müsvette olarak düşünün :D sonraki saman kağıda kırmızı ile inşallah :))))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...