13 yorum gelmiş

 1. fiamma1

  Ba-yıl-dımmmmmmm, elinin değdiği herşey güzelleşiyor canım. Çok güzel olmuşşş. Ahh bu resimler başlıbaşına dekupaj olur.

 2. guldentaki

  Çok beğendim,çok zarif bir çalışma ellerinize sağlık Müge Hanımcım.Sizin ahşap boyama çalışmalarınızı gördükçe, inanın ben de tekrar hevesleniyorum.Bir çok malzemem var(boyanacak ahşaplar ve boyalar) zamanında almıştım.Ama takı siparişlerinden fırsat bulamıyorum:(
  Bu romantik tablonun şansı açık olsun,sevilerimle:)

 3. mugearikan

  Gülden hanımcım neden mutsuz bir yüz çizdiniki? Eğer benim de çok siparişim olsaydı bırakmazdım takı yapmayı, siz keyfini çıkarın,ahşaplarınız nasılsa beklemekteler sizi, kolay gelsin:)

 4. shane

  romantik demekte çok haklısınız… tüller, mumlar, sizin de yaptığınız gibi beyaz çiçekler yakışır bunun yanına.

 5. guldentaki

  Sevgili Müge Hanımcım,tabiki takı yapmak ve sipariş almaktan çok mutluyum.Ama ahşap boyama da çok sevdiğim bir uğraşı idi.Şu ara sadece zamansızlıktan dolayı mutsuz yüz çizdim.Sizin takılarınız harika çalışmalardı,ahşaplarınız da bir o kadar güzeller.Tekrar ellerinize sağlık diyorum, size de kolay gelsin,sevgilerimle:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
mugearikan

Önce takı....yıllarca,10 yılı aşkın bir süre..resmen aşk. Aşkın mola vakti geldiğinde yeni bir aşk çoktan doğmuştu ahşap...sonsuz...yapıyorum, satıyorum..