23 yorum gelmiş

 1. sesiber

  Nigarcığımın harikaları. Bir de dükkanını görseniz bayılırsınız. Tasarım dehası. Yakında kitap çıkarmayı da düşünüyor.Eltimde bu takımın küf yeşili var.

 2. ds handmade

  çok güzeller, bayıldım. Kumaşından, kurdelesine, özellikle nakışına kadar kalite ve beceri dolu. Paylaşım için teşekkürler.

 3. sesiber

  Şimdi gördüm. 2. fotoğraftaki gri üzerine çiçekli bohça takımını da kuzenim için aldık 1 ay kadar önce.

 4. jeliboncuk

  Bu arada sesi ablam nigar hanımın tam olarak adresini istiyorlar, yengem kızına alacak :) belki bende çeyizime aldırırım:p

 5. jeliboncuk

  bideee bideee (insan kendi konusuna bu kadar yorum yaparmı ayıp gibi geliyo sanki ama içimde kaldı:) söylemem lazım) sitedeki kurdele lalelere bayıldım acıp acıp tekrar bakıyorum:)

 6. dilevser

  sitedeki resimlere de baktım müthiş çalışmalar ve süper fikirlerim oldu şuanda ne uyku kaldı ne bişi.. ay uyumasammı acaba :)

 7. jeliboncuk

  dilevser ablacım bende hayran kaldım hele siteyi durup durup geziyorum ama benim fazla vaktim olmuyo bunları yapacak kadar :( onun için satın alacağım büyük ihtimalle :):)

 8. dilevser

  ay abla diyince bi tuhaf oldum :)))canım bunları yapmak için başka bir işle uğraşmamak lazım öyle araya sıkışacak işler değil bunlar.. ama çok zevkli bir iş, annemle beraber bende yapardım..

 9. jeliboncuk

  yaa profiline bakmadım, abla demesemiydim acaba:((ama ağız alışkanlığı ne bileyim:) hem daha samimi geliyo böyle:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin