Pazar, Ekim 23, 2016

Rüya Gibiler…

23

Flickr da gezerken gördüm resmen aşık oldum örtülere…O kadar güzel yapılmışlar ki görmenizi istedim… Kurdela nakışı ve boncuklardan bu kadar güzel işler çıkacağı aklıma gelmezdi. Buyrun sizde bakın…

23 YORUMLAR

  1. Nigarcığımın harikaları. Bir de dükkanını görseniz bayılırsınız. Tasarım dehası. Yakında kitap çıkarmayı da düşünüyor.Eltimde bu takımın küf yeşili var.

  2. çok güzeller, bayıldım. Kumaşından, kurdelesine, özellikle nakışına kadar kalite ve beceri dolu. Paylaşım için teşekkürler.

  3. bideee bideee (insan kendi konusuna bu kadar yorum yaparmı ayıp gibi geliyo sanki ama içimde kaldı:) söylemem lazım) sitedeki kurdele lalelere bayıldım acıp acıp tekrar bakıyorum:)

  4. sitedeki resimlere de baktım müthiş çalışmalar ve süper fikirlerim oldu şuanda ne uyku kaldı ne bişi.. ay uyumasammı acaba :)

  5. dilevser ablacım bende hayran kaldım hele siteyi durup durup geziyorum ama benim fazla vaktim olmuyo bunları yapacak kadar :( onun için satın alacağım büyük ihtimalle :):)

  6. ay abla diyince bi tuhaf oldum :)))canım bunları yapmak için başka bir işle uğraşmamak lazım öyle araya sıkışacak işler değil bunlar.. ama çok zevkli bir iş, annemle beraber bende yapardım..