Çarşamba, Ekim 26, 2016

Saat Yeniledim

20

sıradan bir reklam saatını deyiştirdim.yeni halini çok seviyorum bakalım sizde beyenecekmisiniz.

yazıların ustunu bordurdan kestiğim çiçekleri yapıştırdım.daha önce aldığım gümüş rengi kenar süslemesini zikzak şeklinde yapıştırdım.takı malzemesi yada birmilyoncularda satılan taşlar yerleştirdim.nasıl olmuş.?

20 YORUMLAR

  1. bu kadar olur :) bugün oturma odamdaki saat için aynı şeyi düşündüm malzemelerimi toparladım evde ne var ne yok :) çat kapı misafir yarına erteledik :) yazıların üstüne bordür fikri bana da ilham verdi ;)emeğine-fikrine sağlık çok şık olmuş,güle güle kullan..

  2. ahh sybellacım yaklaşık 1 yıldır 10 marifet’in sıkı takipçilerindenim bütün arkadaşlarımı keyifle ve marifetleri karşısında hayretle izliyor ve okuyorum.. bende acizane bi figen abla nın evinden,bide peçete rulosundan bi şeyler yapmaya çalıştım ama bi türlü eklemeye fırsat bulamadım.. :) en yakın zamanda bende ekleyip beğenilerinize sunucam ;)

  3. vaşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş diyorum vaveyla :)eline saglık dehşet olmuş hiç sevmem öyle reklam şeylerini eline saglık valla

  4. cok guzel olmuş ellerine sağlık…bu promasyon saatleri yapanlar gormesin bizim 10marifet cileri ,herşey itinayla değişir değil mi?:))