Pazartesi, Ekim 24, 2016

Saatinizi yenilemek İster misiniz?

10

Annemin kullanmadığı bir saati vardı. Üzerinde kocaman bir firmanın ismi olunca haliyle kullanılma ihtimali düşüyor. Bende biraz süsledim ve firma ismini kapattım. Bakalım beğenecek misiniz? Yapılışını embir‘de bulabilirsiniz.

10 YORUMLAR

  1. Benim de, ilaç tanıtım elamanlarının verdiği böyle bir duvar saatim vardı, ama yazılar saatin iç kısmında olduğu için sökmek zorunda kalmıştım.Yazılarını asetonla mı tinerle mi silmiştim hatırlamıyorum, zemin kısmını desen çizip yeniden boyamıştım.Bulabilirsem paylaşmak isterim.Elinize sağlık, çok güzel olmuş.

  2. Blogunda “Bu kadar kokoş olmak saat için yeterli” demişsin ya bence de tam ayarında olmuş ellerine sağlık. Bende bazen engel olamıyorum kendime süsleme konusunda.. Ellerine sağlık..

  3. Güzel yorumlarınıza teşekkür ederim arkadaşlar. Saat anneme ulaştı annem hemen aradı ve teşekkür etti, diğer saati duvardan çıkartmış bunu asmış :))

  4. Teşekkürler arkadaşlar, Nurhancım dene dene güzel oluyor, saat öylece duracağına kullanıyorsun hemde değişik oluyor herkesde olan değil de sana özel birşey oluyor :)