Salı, Ekim 25, 2016
Sabırla yaptığım tek pano

Sabırla yaptığım tek pano

15

Aplike işini çok seviyorum, daha önce belirtmiştim. Ama öyle elde yapma sabrı yok bende, makinada yapıyorum.En çok sabır gösterdiğim aplike işim, çok sevdiğim “sun bonnet girl” panosu oldu.

Üç günde filan yapmıştım.Her parçanın arkasına yapışkan tela yapıştırdım önce, sonra makinada etraflarını zigzag çektim.En zevkli yanı süslemeleri oldu. Bendeniz çöpçü, en küçük parça fisto kurdele sakladığım için, o küçük parçalarla süsledim, ellerine de ordan burdan kalmış nesneleri tutturdum.

15 YORUMLAR

  1. aman aman çok güzel. öğreniyoruz vallahi.10 marifette eğitime devam… bu panonun adını öğrendim şimdi de. banuca ben bakar bakmaz ds handmade in nicki aklıma geldi.benzettim mi aynı mı bilmiyorum.ama onun resmini çok beğenirim. SUN BONNET GIRL. eline sağlık

  2. Herkeze ayrı ayrı teşekkürler. Sun Bonnet Girl’ün bu modeli çok yerde kullanılıyor. Zaten onun 3-4 figürü var, renklerini değiştirerek kullanabiliyorsunuz. Tekrar tekrar teşekkürler.

  3. Bu kızın adınıjn sun bonnet girl olduğunu burda öğrendim. çok güzel olmuş banuca. Rica etsem Figürlerini bana gönderebilir misin? Birde yapışkan telayı parçalara yapıştırdıktan sonra zigzag dikiş geçtim demişsin. Zigzag yaparken tela beyaz kumaşla parçalar arasında mı kaldı?

  4. Herkeze teşekkürler. Benim bu tip aplike patchwork yaparken izlediğim yolu blogumda açıklayayım, sun bonnet girl figürlerinin linklerini bulursam onları da bloguma koyacağım, beni takip edin:))

  5. Bende adını yeni duydum ,İsmekte bu beklerin boyut kazandırılmış tablolarını görmüştüm.Onlarda çok güzeldi.