Sabrettim ve BİTİRDİM

-

Mübarek Ramazan ayı bitti ama ben hala eski düzenime adapte olamadım. İşlerin yoğunluğu ve yorgunluğu beni herşeyden uzaklaştırdı. Çanta dikme sevdamdan çok uzak kaldım. ama boş durmuyorum tabii. bu da uzun zaman önce başladığım ve ablalarımında yardımıyla bitirdiğim koltuk örtüm. Her zaman koltuğu süslemiyor tabii kimi zaman üşeyen dizlerimi kimi zamanda omuzlarımı süslüyor ve her baktığımda iyi ki de yapmışım diyorum. Ayrıntılar her zaman ki gibi burda

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

16 yorum gelmiş

 1. yalnzben83

  emeği çok haklısınız kullanmasıda bir o kadar zevkli biliyorsunuz. insan her baktığında ne güzel olmuş diye kendi kendini mutlu ediyo… güzel yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim.

 2. yalnzben83

  çok teşekkür ederim. yalnız yapsam belki dayanamazdım ama canım ablam sağolsun. kareleri o yaptı çiçekleri ben.

 3. Yamali bohca

  Çok tatlı, bayram şekeri gibi, ellerinize sağlık. Tutulası bir çalışma olmuş. Arta kalan yünleri değerlendirmeye birebir.

 4. ayselll

  uyyyyy Allah’ım nasıl bir sabırdır buuu ben bir bere örerken 10 defa off bıktım deyip bırakıyorum:))ellerinize emeğinize sağlık:))

 5. baharrrrr

  AAAAAAA BEN BUNU AZ DAHA KAÇIRIYORMUŞUM BAK…MAŞALLAH SANİYECİM ÇOK GÜZEL OLMUŞ BLOGUNDA GÖRMÜŞTÜM ASLINDA :))HAMARAT ARKADAŞIM BENİM ELLERİNE SAĞLIK :)

Bir Cevap Yazın