Pazartesi, Ekim 24, 2016
Saçaklı kız (çanta)

Saçaklı kız (çanta)

13

yazlık çanta
Çantamın arkası, iç detayları ve bu çantayı yapmamda bana esin kaynağı olan şahane figür  blogumda.

Paylaş
wildpoppy
Değişik insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek ve yaşamda çeşitliliği deneyimlemek vazgeçemediğim bir şey, bir ihtiyaç hatta. Nüfus kağıdındaki yaşıyla kendi algısındaki yaşını, aldığı üniversite eğitimi ile yaptığı işleri, bir türlü senkronize edemeyen, ettiği zaman ise kendini, kendi gibi hissedemeyen, yaptığı işleri, yaptığı yemeği bile hatta ikinci kez yapmaktan sıkılan, yapamayan hatta, oğlunu seven, koruyan, kollayan, ona güvenen, ona kızan, onun için endişelenen tipik bir anne olmasına rağmen, hala kendinin bir anne olması kavramına şaşırabilen, belki de herkesin tanımladığı gibi tipik bir ikizler kadınıyım ben kısaca... Kendimi bildim bileli pek sevdim elişi, hobi kavramlarında bir şeyler üretmeyi. İlkokulda ki elişi dersini tek seven çocuk bendim herhalde ama diğer arkadaşlarım nefret ettiği için bende gizlerdim bu sevdamı gözlerden. Artık gizlemiyorum ve paylaşmak istiyorum herkesle. Bu blogumun ortaya çıkması da bundandır.... email: wildpoppyfields@gmail.com

13 YORUMLAR

  1. evet evet göndermeli bence de :) çok güzel çalışmalarınız var …. bu kız bana beni hatırlattı :) yatıştırıcı kullanmasam benim saçlarda böle elektrik çarpmış gibi oluyo :) hemde kıvırcık… :) hem bende bu kadar sevimliyim :) :) :) de mi arkadaşlar :)

  2. Çok güzel olmuş çantanız gerçektende .. Ayrıntılarını gördüm çok başarılı gerçektende…. Çantanın orijinali de çok güzelmiş gerçekten, siteyi dolaştım ve çantalardan birinde bir kalpcik dikilmişti, üzerinde made with Love yazıyordu… Galiba işin sırrı o kalpcikte saklı değilmi :) Harikasınız…

  3. Shane, çanta göndereceğim ama hangisini göndersem bir türlü bilemiyorum. Salı günü bir televizyon programına davet ettiler beni, eşyalarımı toparlayıp İstanbul’a çekime geleceğim, ondan sonra belki uğrarım sizin oraya, hem de çantalarımdan birini bırakırım, ne dersin? Orada olacakmısınız? Bir telefon numarası varmı size ulaşabileceğim? :)

  4. Yağmuryürek, çok şekersin, görmek isterdim şu çok sevimli ve yatıştırıcısız halini… Hissiyat bazında çantama ilham olmuşsun desene… :)

  5. senayatilgan, teşekkür ederim, kalpcik orijinal sitede mi var? Ben görmemişim. Haklısın ama, işin sırrı sevgiyle yapılmış kalpciklerde saklı… ;)