Pazartesi, Ekim 24, 2016
SAÇLAR İÇİN…

SAÇLAR İÇİN…

20

Buda ne dediğinizi duyar gibi oluyorum .Merak etti iseniz içeriye bir bakın derin.Çok iyi bir fikir bence.

Kızların saçlarını bigudi ile sarınca dolayısyla yatınca batıyor ve çıkartmak istiyorlar.O kadar zahmetle sardığınız o güzelim saçlar boşa gidiyor tabi.Abla akıl etmiş bunlardan dikmiş.belki hazır satılıyordur ama yapılabilir.

20 YORUMLAR

  1. İKİ UCUNDA KURDELA OLAN RESİMDEKİ GİBİ YASTIKÇIK DÜŞÜNSAÇI O YASTIĞA SARMIŞ ,KURDELANIN BİRİNİ SAÇIN ÜSTÜNDEN GEÇİRMİŞ ALTTAKİ KUDELAYA BAĞLAMIŞ MOONLESCİM—güncelleme:sibela ablanın yazdığı yoruma istinaden moonless az önceki benden çıkan fikri sen hiç görmemiş kabul et canım ..çünkü; hakkaten o yastıkçık diye tabir ettiğimin iki ucunda kurdela yok tek ucunda var .saça doluyorsun kurdelayı saçın üstünden doğru geçirip düğmeye takıyorsun (kör smiley)

  2. olabilir valla sibel abla ben göremiyorum ki zaten :))heleki kelebek gibinin yaptığı chane varya onun yakasındaki düğmeleri gözlük diye gördüm yaaa tamamdır :(((

  3. heheheheeBen minicikken :) arife günü babaannem gazete kagıtlarının arasına lastik geçirip bigudi şeklinde aynen bu örnekte görüldüğü gibi sarardı saçlarımı .Kıvır kıvır dolaşırdım bayram sabahı :)

  4. benimde annemin tek hayali ben küçükken saçıma ilginç şekiller vermekmiş.ama ben maksimum 10 dk durdururmuşum saçımda bu zamazingoları:)))))yani şimdilerde kuaföre çektirdiğim eziyeti yaklaşık 25 yıl önce anneme çekirirmişim.ah annecim ah:))))))))2. resimdeki bıdık çok tatlı ya yerim ben onu.

  5. küçükken annem hep ağlata ağlata kestirirdi caanım saçlarımı, kendi halime kalınca uzattım saçlarımı, her gece hepsini üşenmeden sarar sabahın köründe kalkıp açar okula giderdim. bigudilerim ve ben ayrılmaz ikiliydik. bak eski günler geldi aklıma yine gamy gibi duygu oldum.

  6. benim annem iki ucu kancalı tokalarla sıkı sıkı bağlardı. sonra tel tokalarla başımın derisini soyardı takarken :(( çok canım yanardı ama ses çıkaramazdım hem kardeşim hem ben 2 çocuk hazırlıyor kadın… neyse serviste hemen çengelli tokanın çengelini açar gevşetirdim kafamı… canım annem :*

  7. Benim ise saçlarım uzunmuş küçükken.Kestirdikleri gün annem beni sokakta çok aramış.Bağırıyormuş ”Ayferiiiiiii”ben de suratına alık alık bakıp” ben burdayım neden bağırıyorsun anne” demişim.Pek sever bu hikayeyi anlatmayı.Alık alık derken zevkle suratıma bakıyor halaaaa:)))

  8. yok ya aşk olsun aslında laf aramızda abla anlamadımda sen söyleyince anladım :)))yiğitliğe b…… sürdürmemek için anladıydım zaten dedim :DDD