Safari keçe bebek kapı süsü

-

safari-temali-keceden-cocuk-odasi-kapi-susu
Safari teması bebekler için en sık kullanılan temalardan. Bunun en baş sebebi hem çok sevimli olmaları, hem de hem kız hem de erkek bebekler için rahatlıkla kullanılabilir olması diye düşünüyorum.
Ben de kendi hazırladığım kapı süsünde safari hayvanlarından papağan, maymun, zürafa, zebra, aslan, fil, su aygırı ve iki adet kuş kullandım. Bunların dikişi ve kesimi tamamen elde yapıldı. Tabelayı süslemek için iki adet dolgusuz arı ve kelebek kullandım. Diğer yaptığım işleri görmek için Şeker Keçeler‘i ziyaret edebilirsiniz.

safari-temali-keceden-cocuk-odasi-kapi-susu-4

safari-temali-keceden-cocuk-odasi-kapi-susu-

safari-temali-keceden-cocuk-odasi-kapi-susu-2

Bir cevap yazın

Avatar photo

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...