Cumartesi, Ekim 22, 2016
sakallı ipli perdem

sakallı ipli perdem

14
ip perdem
ip perdem

yatak odama tül perde ve stor güneşlik yaptırdım fakat kalorifer boruları boşlukta kalmıştı ve çirkin görünüyordu.Ben de böyle bir perde yapmayı düşündüm güzel oldu galiba ne dersiniz? Bu arada maliyeti10 TL

ip perdem
ip perdem

14 YORUMLAR

  1. ben tam seçemiyorum…ip ip sarkıtıldı mı?yoksa bir çeşit örüldü mü?benim gözler de iyice gitti yaa :(çok şık görünüyor,ellerine sağlık ablacım..

  2. Güzel oldu galiba mı :)))) harika olmuş kız ellerine sağlık, hem çok güzel düşünmüşsünüz hem de çok güzel yapmışsınız…

  3. Canım naylonumsu birşey olduğu için çabuk temizleniyor ben kızların küçük küvetini su doldurdum biraz sıvı deterjan koyup beklettim sonra durulayıp sepete koydum suları süzülüncede astım biraz karışıyor ama çok değil merak etme :)

  4. Sevgili Figen abla 1metre uzunluğunda iki parmak genişliğinde parça ördüm.Birer parmak arayla ipleri bağladım.Boyu 2.70 cm fakat ben çekme payını düşünerek 2.80 kestim.Arkasınada perde düğmelerini geçirdim bu kadar…..

  5. genelde 2zannesi’nin dediği şekilde yapıyorlar fakat ben geniş olan ekstraforlardan aldım ön tarıfına bir aralık bırakarak ipleri geçirdim arka tarafınıda kopçaları taktım gerdirincede sıra sıra dizildiler daha basit oldu.