Sakallı İpten Kelebekli Banyo Halısı

-

Yine sakallı ip ile ördüğüm başka bir ürün. Bunu ilk uyguladığımda yiğenimin odasına kullanmıştık. Fakat aynı modeli 3’lü banyo takımı olarakda kullanabiliriz.Sipariş üzerine örüyorum.Daha detaylı bilgi için sayfamı inceleyebilirsiniz…

sakallı ip
sakallı ip

6 yorum gelmiş

  1. arkadaşlar bende gece mavisi üzerinde beyaz yıldızlar olan yuvarlak halılı klozet takımı yapmıştım..elde ılık suda yıkadığım halde 3 yıkamamda keçeleşmeye vede yatışmaya başladı..çok sevdiğim halde kullanılamaz oldu attım.. dikkat edin emeğinize yazık..

  2. bloğum var fakat facebook sayfam kadar aktif değil ne yazık ki:( emeğiniz için gerçekten üzgünüm 09ZUZU:( ama bende yıllardır bu iplerden evime birçok ürün yaptım ve hala da ilk günkü gibi sapasağlam kullanıyorum. Yıpranması öncelikle kullanılan ipin kalitesiyle daha sonra yıkanma şekliyle çok ilgili.Ben halılarımı her zaman soğuk suda(yani 30 derecede) ve makinada yıkıyorum.Sadece sıkma işlemini çok fazla yaptırmıyorum ve dediğim gibi en ufak iplerinde dökülme,keçeleşme ve yıpranma olmadı..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Üniversitenin işletme bölümünü bitirmiş şu anda da kpss için çırpınan evinde anneciğiyle yaşayan 29 yaşında bir genç kızım.Örgü örmeyi çok seviyorum.Örgü benim için bir hobiden çok fazlası. Evimi rengarenk iplerden ürettiğim farklı şekillerle,eserlerle doldurmaya bayılıyorum. Buradaki yolculuğumda yanımda olan arkadaşlarıma selam olsun:)