Salı, Ekim 25, 2016
Sakallı ipten Perde

Sakallı ipten Perde

7

Sakallı ipten neler yapılmadı, paspaslar, oyuncak kediler, bebekler, klozet takımları.. Bir yenisini de ben eklemek istedim bu listeye.. Çok şık bir perde yaptım.. Hemde sadece bir akşamımı ayırarak.. Ayrıntılar burda..

7 YORUMLAR

  1. farasla supurgeye bi sitede rastalamıstım ve gercekten örgüdeki son nokta demiştim.. ama sanırım o son nokta dediğim tarafa doğru yöneliyorum.. örgüden paspaslar yaptık baksanıza perdeyi bile örgüye çevirdim yaaa… :)acaba ben örgü hastalığına mı yakalandım…??aman allah’ımmm :))

  2. yok nurkaya perde guzel olmus ustelik o sergilenen, asili duran, is goren birseyAma su farasa baksana eve gelenlere benim farasima bakiinn diye gosteremezsin, onlarin gorebilecegi bir yerde de birakamazsin, e temizlikte de kullanilamaz bu o kadar emek 5 dakikada elinde kalir gun boyu karsina alip sisine sisine izlenecek birsey de degil. Kisacasi gereksizlik, luzumsuzluk ve hatta devamsizlik vs. iste :)Evdeki farasa ve bilumum temizlik esyalarina elbise ormediysen henuz hasta sayilmazsin dert etme kendine;)

  3. yok yok henüz örmedim.. daha cok bebek örgülerine hastayım.. hatta bu ay örgü günlerine blogumda ben ev sahipliği yapıyorum. konumuz da bebek yeleği.. beklerim herkesi..