Cumartesi, Ekim 22, 2016

SAKLAMBAÇ ETEK

14

Çok değişik etek dikmişler.Tam benlik ifil ifil:))Bizim buralarda bunun pantalondan olanını satıyorlar.Safranbolu Arasna Çarşısında. Bu da aynı o metodla dikilmiş.Adınada saklambaç pantolon diyorlar.

14 YORUMLAR

  1. nalan abla bu katlım katlım bişi .bu eteği bilmiyorum ama bizim buralardaki arkadan bakınca pantolon önden bakınca etek gibi giyilecek yeri böyle değişik bişi .resim olacaktı buralarda bakalım bulabilecekmiyim

  2. benim var benzerinden eteğim. üstü dolanmalı bileklere kadar altından küçük eteği var. yanından açılıyor çünkü… annem diktmişti. Çok severek kullanıyorum turuncu beyaz çizgili. plajda içindeki etek olmadan şehirde küçük eteği ile. :)

  3. evet fotodaki benimde çok hoşuma gitti embir aslında dikemeyizmiki ..bileklere kadar ifil ifil dökülen etekleri çok seviyorumböyle yürüken senden önce gidecek

  4. asıl memleket derken nalan abla???karabük işte doğma büyüme buralıyım.eşim annem babamlarda karabükün köylerinden tabi ama has ve has karabüklüyüm.adım gibi her yerini her noktasını bilirim .heleki safranboluyu??