Pazartesi, Ekim 24, 2016
Salıncak salla beni! (keçe)

Salıncak salla beni! (keçe)

15

kapı süsü modelleri
Merhaba el emekçileri! Herkese yaratıcılık dolu mutlu seneler! Yeni yılın verdiği enerjiyle yılın ilk kapı süsümü yaptım : ) Ah evet, bu tasarım müşteriler tarafından o kadar sevildi ki neredeyse her hafta bir salıncak kapı süsü yapar oldum. Elbette ufak değişikliklerle, çünkü herkes kapı süsünde farklı şeyler ekletiyor. Bu sefer Şevval bebek için yaptım. Devamı blogumda yer alacaktır, diğer ürünlerim ise artık bozuk çalışan olan pasajında

kapı süsü modelleri
Pembe fil, beyaz ve kahve renginde ayıcıklar da istendi benden. Çıngırak, dondurma, kelebek, emzik düğmeleri kullandım aksesuar olarak. Kızı tabi ki külah dondurmayla yaptım, bebeğin annesi rica etti diye… Zor, zahmetli, bir o kadar eğlenceli bir çalışmaydı

kapı süsü modelleri
Kelebek düğmesini kullanmayı çok severim.

kapı süsü modelleri
İşte teneke suluğuyla ayıcığım…

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

15 YORUMLAR

  1. eveti teşekkürler, nedense renkli kapı süsleri daha çok seviyorum, bazen tasarıma, renge müşteri karışıyor, bu çok sinir bozucu bi durum, bazılar ise ”size güveniyorum, nasıl uygun buluranız öyle yapın” diyor, en sevdiğim müşteri türü bunlardır :))))

  2. evet o tür müşteriler sağolsun ben de kendilerinden memnunum :) tamam çok güzel kapı süsleri gördüm de bunları görünce bahar geldi gibi oluyor :) maşaALLAH diyeyim başarılar :)

  3. evet, bir müşterim 1 sene önce salıncak model kapı süsünü isteyince çıktı bu model, herkes kafasına göre figür ekletip çıkarttabiliyor, tasarımı serbest yani :)))) siz de mı dikiyorsunuz?

  4. evet ben daha çok yastıklarla ilgileniyorum, giyim mesleğim ama ev tekstili ilgimi çekiyor, yakında giyime de el atmayı düşünüyorum, herşeye el atmak istiyorum zaten yeter ki zaman müsait olsun :)

  5. of ya, işte bu zaman denen şey yok ki, rahatça blogumla, web sayfamla ilgileneyim, her siparişler, hep dükkana gelenler… Gün bana kesinlikle yetmiyor arkadaş, yet-mi-yor!! üstelik işten eve götürüyorum işlerimi, akşam da dikiyorum :(

  6. Harikasınız aylar hanım,hayranlıkla izliyorum yaptıklarınızı,inşallah ilerde sizin gibi güzel şeyler yapabilirim :)

  7. ben de yaptıklarımı adım adım yapılışını paylaşmak isterim başkalarıyla blogumda, herkes yapıp ekmeğini kazansın diye, sonuşta bunları iş yerimde yapıyorum, yani keçe işi benim genel işim değil, talep yoğun olunca iş yerime atolyemı kurdum diyebilirim, fakat bloguma sadece birkaç tane foto yükdedikten sonra 100 MB kotası dolmuş dendi, yani acaba fotoğraflarımı boyutu mu çok büyüktü, yoksa başka tür blog mı açmalıydım, blogspot gibi mi? Başkaları nasıl sınırsız bi şekilde foto yükler bloglarına???

  8. Çalışmalarınızı çok beğendim. Ben de emek istenen işleri yapmayı severim.Ama sizinkiler bayağı zahmetli,Ellerinize sağlık.